FSR 3 modları çoğalıyor!

Dostlar mod Detroit: Become Human oyununda çalışıyor mu? 20dk sonra inmiş olacak bi' deneyeyim eğer çalışıyorsa.

beyler şimdi ben miles morales te kullanmak bunu kullanmak istiyorum nvidia true gpu diye bişey var, linki de forumdaki youtube alan wake videosundan indirdim ,şimdi ne yapmam gerekiyo o nvidia true gpu yu çözmek için

Şimdi ben Miles Morales'te kullanmak bunu kullanmak istiyorum NVIDIA true GPU diye bir şey var, linki de forumdaki YouTube Alan Wake videosundan indirdim, şimdi ne yapmam gerekiyor o NVIDIA true GPU'yu çözmek için

7.3 isimli dosyanın içinde bulunan 210 isimli klasörün içinde ne varsa, oyunun kurulu olduğu yere atacaksın.

Bu video yardımcı olur belki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7.3 isimli dosyanın içinde bulunan 210 isimli klasörün içinde ne varsa, oyunun kurulu olduğu yere atacaksın.

Bu video yardımcı olur belki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cyberpunk'da işe yaramıyor nedense, 2.2'yi atıyorum

Yeni sürüm daha bir stabil olmuş. Fakat RT açınca gecikme bayağı artıyor fg açık olsa bile bunu nasıl düzeltecekler acaba.

RT açınca FPS düştüğü için gecikme artıyor doğal olarak. Ben bunun pek düzeleceğini sanmıyorum ama bakalım. Resmi oyunlarda sorun olmaz ama modlarda sorun.

2.2 atmış yani lukefz denemiş hocam.

Birde Nukem modunu deneyin hocam. Tabi kart Nvidiaysa.

Doğru ya görmemişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı