FSR 3 modları çoğalıyor!

Grafiklerin biraz kötü olduğunu fark ettim. 200FPS tamam ama grafikler meh seviyedeymiş. Biraz arttırdım grafikler iyileşti ve fg açıkken 144FPS aldığımı fark ettim.
Hem taş gibi grafiklerim oldu, hem de taş gibi performans elde ettim.

RDR2 de FSR3 performansı mı hocam bu? Eğer öyleyse nasıl yüklediniz?

Yüksek FPS almak basit iş :), hareket halinde görüntüler nasıl? Gecikme kabul edilebilir seviyelerde mi? Stabil mi? Şeklinde tonla soru var :D.
Son derece stabil.
HUD titremesi var aşırı sinir bozucu ama katlanacağım.
Gecikme yok denecek kadar az.
FPS kamerasında oynamanızı önermem.
Görüntüler gayet güzel.

RDR2 de FSR3 performansı mı hocam bu? Eğer öyleyse nasıl yüklediniz?
Videomda anlattım.

Video görünmüyor bende rica etsem link atabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İngilizce yaptım bu yüzden kötü konuştum ama olsun geliştircem kendimi.

Hangi ayarlarda?
Nvidianın optimize ayarları ile.

Son düzenleme:
Ücretsizler RTX 2000 veya 3000 serisinde çalışıyor olması lazım. Ücretli mod GTX serisi kartlarda bile çalışıyor.
Hocam aynı karta(1660ti) sahibim ama ne yaptıysam fg'yi aktif edemiyorum saatlerce uğraştım rica etsem zamanınız olursa bana discord üzerinden veya herhangi bir şekilde tam olarak doğru kurulum yapmam için yardımcı olur musunuz ? Ayrıca nvdia ekran kartı imzaları falan kayıt defteri çok karıştı nasıl eski haline getirebilirim online oyun da oynayan biriyim bir sorun yaratır mı diğer oyunlar için bu yoksa her pcyi resetlediğimde tekrar aktif oluyor mu imzalar ?

Arkadaşlar şu ana kadarki modlarda Cyberpunk veya Alan Wake de en akıcı oynatan Stutter'ı az yapan hangisi sizce? Yoksa hepsi aynı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı