FSR 3 modları çoğalıyor!

Selam kankalar bende RX 6600 ekran kartı var frame generation özeliğini kullanmak istiyorum. Bir tane FSR3 modu buldum ama oyunun altyazılarında falan bozulma ayrıca Last of Us part 1 dede çökmeye yol açıyor. Acaba illa 5 dolar verip adamın Patreon sitesinden mi almak lazım bilemedim. Yardımcı olu musunuz?

Hocam peki nexus Mods'daki mod mu daha iyi yoksa bu mu? Bu modu nasıl kurabilirim oyunlara?

Nexus mod sayfasında olan mod sanırım sadece NVIDIA kartlarda çalışıyor. Bu modda oyun hangi FSR sürümünü destekliyorsa oyunun EXE dosyasının kurulu olduğu yere o FSR dosyasının içindekileri atın. EnableSignatureOverdrive dosyasını çalıştırın ve oyuna girin.

Olması lazım. Cyberpunk 2077 için 0.7.3'teki FSR220'nin içindekileri bin/x64 klasörüne atın ve oyunu çalıştırın. Oyunun ayarlarından DLSS ve DLSS Frame Generation'ı açın.
hocam ben cyberpunk da çalıştırabildim frame generation u ama açınca dlss i performans dada kalitede de denedim frame generationu açtığımda ekran çoğalıyor yani oyun 6 parça ekrana bölünüyor yardımcı olurmusunuz

Geri
Yukarı