FSR 3 modları çoğalıyor!

Nukem'in modu frame gen içeriyor, güvenlidir. Ayrıca kurulum şu şekilde;

Disablenvidiasignaturechecks. Reg, dlssg_to_fsr3_amd_is_better.dll, nvngx.dll ve restorenvidiasignaturechecks. Reg dosyalarını oyunun EXE dosyasının olduğu yere atın sonrasında disablenvidiasignaturechecks. Reg dosyasını açın gelen uyarılara tamam deyin ardından oyunu açıp frame gen modunu kullanabilirsiniz... Son olarak belirtmem gerekir oyun içinden V-Sync kapalı ve donanım hızlandırılmalı GPU zamanlaması ayarı Windows üzerinden açık olmalı.

Hocam dlssg hariç 2 dosyayı bulamadım yanlış bir mod mu indirdim acaba.

Hocam yaptım ama olmadı sanki.

fsr3 seçeneğinin ayarlara gelmesi gerekmiyor mu bana gelmedi.
Hocam FSR3 modu Nexus'ta yok sanırım bir karışıklık oldu sizin Nexus'ta bulabileceğiniz FSR3'e en yakın mod Frame Gen modu FSR3 modunu bu videonun açıklama kısmından indirebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: 0.8.0 sürümü şuanlık son sürüm bugün-yarın 0.9 sürümü gelecek isterseniz bekleyin veya 0.8 sürümünü kurun direkt.

Hocam FSR3 modu Nexus'ta yok sanırım bir karışıklık oldu sizin Nexus'ta bulabileceğiniz FSR3'e en yakın mod frame gen modu FSR3 modunu bu videonun açıklama kısmından indirebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Not: 0.8.0 sürümü şu anlık son sürüm bugün-yarın 0.9 sürümü gelecek isterseniz bekleyin veya 0.8 sürümünü kurun direkt.

Hocam TLOU için bakıyorduk ama.

RTx 3060 kartım var. Şimdi ben hangi modu indirmem lazım. Herkes sağolsun bir sürü link bırakmış. Hangi arkadaşın bıraktığı linki indireyim oyunlar için ?

RTx 3060 kartım var. Şimdi ben hangi modu indirmem lazım. Herkes sağolsun bir sürü link bırakmış. Hangi arkadaşın bıraktığı linki indireyim oyunlar için ?
Bu oyunla alakalı birşey birazda eğer oyun DLSS Frame Gen destekliyorsa buradaki linki kullanın bende de RTX 3060 var ve buradaki linkten indirdim sorunsuzca kullanıyorum:

Tabii birde işin FSR3 kısmı var eğer oyun FSR2 destekliyorsa buradan indirebilirsiniz FSR3 modunu:

1650 Mobil Dying Light 2 FG Kapalı/Açık. Oyunda cidden ne gecikme ne de görsel glitch oluştu. Gayet akıcı. LukeFZ'nin modu. Techland sunucusu ve epic games bağlantısında bir sıkıntı yaşamadım. Coop oynamaya engel değil yani.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-11 133555.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-11 133555.png
    141,9 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran görüntüsü 2024-01-11 113455.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-11 113455.png
    148,4 KB · Görüntüleme: 36

Yeni konular

Geri
Yukarı