FSR 3 modları çoğalıyor!

İlk dediğinizi anlamadım ama. Resimde ekledim şimdi.

Atomic Heart oyunu olarak gözüküyor CMD ekranı ama oyun da değilken çıkıyor dedin.

Modların hepsi silsene bir yine çıkacak mı? Oyunun arka planda dosyası kalmışsa belki bundan dolayı oluyordur. Endişe edilecek bir durum olmaz ama durduk yere çıkmazı rahatsız eder.

Orijinal hocam FSR 2 gözüküyor. Scripthook atmadan önce dosyaları aktardığımda FSR 2'yi hiç açamıyordum. Scripthook atınca oyun açılmıyor direkt.

Hocam, Scripthook dahil tüm attığınız dosyaları silin. Yine en son sürüm 0.9.0 sürümünde 200 isimli dosyanın içindekileri atın. "optional" ismi ile başlayan bir klasör var onu atmayın. Bir de böyle deneyin.

MSI Afterburner gibi programlar varsa kapatın açmadan önce. Offline olarak girin oyuna. Başka yapabilecek bir şey yok çünkü.

Normalde 4 tane dosyayı attığın zaman çalışması lazım.

Atomic Heart oyunu olarak gözüküyor CMD ekranı ama oyun da değilken çıkıyor dedin.

Modların hepsi silsene bir yine çıkacak mı? Oyunun arka planda dosyayı kalmışsa belki bundan dolayı oluyordur. Endişe edilecek bir durum olmaz ama durduk yere çıkmazı rahatsız eder.
Oyunu açtığım an açıldığını az önce fark ettim. Oyunu kapatırken de 3 5 saniye sonra cmd de kapanıyor.
Birde cmd başlangıçta şöyle bir yazı da var :
Ekran görüntüsü 2024-01-16 005139.png

Modun sahte olduğu ile ya da olabileceği ile ilgili bir not yazmış son paragrafta.

Oyunu açtığım an açıldığını az önce fark ettim. Oyunu kapatırken de 3 5 saniye sonra CMD de kapanıyor.
Bir de CMD başlangıçta şöyle bir yazı da var:
Eki Görüntüle 2085885
Modun sahte olduğu ile ya da olabileceği ile ilgili bir not yazmış son paragrafta.

Siz verdiğimiz linkten indirdiğiniz değil mi? Sanki bir uyarı demiş kendisi. Eğer modu başka birinden aldıysanız sahtedir diyor.

Siz verdiğimiz linkten indirdiğiniz değil mi? Sanki bir uyarı demiş kendisi. Eğer modu başka birinden aldıysanız sahtedir diyor.
Konuda çok yazı olunca göremedim buradan. Bir Türk yt ye video atmış oradan discord üzerinden indirmiştim. Mod da çalıştı aslında.
İndirdiklerim common ile 220 nolu dosyaydı.

Ekran görüntüsü 2024-01-16 005825.png

Konuda çok yazı olunca göremedim buradan. Bir Türk YT'ye video atmış oradan Discord üzerinden indirmiştim. Mod da çalıştı aslında.
İndirdiklerim common ile 220 nolu dosyaydı.

Eki Görüntüle 2085886

Hocam yine bir yerden bulmuşsunuz iyi etmişsiniz ama her gün buraya link atıyoruz. Sizde buraya yazıyorsunuz hemen hemen. Yani buradaki dosyalarda fazla var az yok. O yüzden her yerden dosya indirmemenizi tavsiye ederim. Bende sanıyorum verdiğimiz linkten indirmişsin.

Hocam yine bir yerden bulmuşsunuz iyi etmişsiniz ama her gün buraya link atıyoruz. Sizde buraya yazıyorsunuz hemen hemen. Yani buradaki dosyalarda fazla var az yok. O yüzden her yerden dosya indirmemenizi tavsiye ederim. Bende sanıyorum verdiğimiz linkten indirmişsin.
Bilmediğim yerden normalde bir şey indiren biri değilim ama buraya da son atılan linklere hiç dikkat etmemişim. Ancak sorun yok şuan sizin linklerde ki mod ile kendi indirdiğim modu karşılaştırdım. Birebir aynı hatta virus total sonucunda her iki dosyanın aynı. Tek aklıma takılan ben daha önce c2077 witcher 3 gibi oyunlarda da bu modu denedim ancak hiç cmd açılmamıştı. Normalde nexus üzerinden denemiştim bu oyunlarda acaba lukez ile nexus arasındakinde fark var mı ? Ben hepsi aynıdır diye düşünüyordum en baştan beri.

Bilmediğim yerden normalde bir şey indiren biri değilim ama buraya da son atılan linklere hiç dikkat etmemişim. Ancak sorun yok şu an sizin linklerde ki mod ile kendi indirdiğim modu karşılaştırdım. Birebir aynı hatta VirusTotal sonucunda her iki dosyanın aynı. Tek aklıma takılan ben daha önce C2077 Witcher 3 gibi oyunlarda da bu modu denedim ancak hiç CMD açılmamıştı. Normalde nexus üzerinden denemiştim bu oyunlarda acaba lukez ile nexus arasındakinde fark var mı? Ben hepsi aynıdır diye düşünüyordum en baştan beri.

Nukem modunda CMD açılmaz. LukeFZ modunda açılır sadece. O yüzden sorun yok yani. Bende CMD açılıyor oyun kapanınca deyince bir garip oldum. Meğerse herhalde oyunu kapattıktan sonra CMD ekranı biraz geç kapanıyormuş senin dediğine göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı