FSR 3 modları çoğalıyor!

FPS sabitlemediğin zaman öyle bir gecikme oluyor ki bunu hiç bilmeyen biri bile "bu ne ya neden yavaş dönüyor karakter" dese bile anlarsın.

FPS sabitlediğin zaman bir akıcılık oluyor. Mesela açmadan önce 75 FPS falan alıyordum. Oyun yine akıcı ama mouse hareketlerinde bir ağırlık veya FPS düşüşü olduğu belli oluyor. Bunu açıp FPS'yi sabitleyince yine aynı mouse hareketleri yaptım oyun daha akıcı ve daha yüksek FPS hissini verdi.

FSR 3 kadar tabii ki değil.

V0.10.2 hangi sürümü Cyberpunk içine atacağız

İkisini de denedim DLSS açılmasına rağmen FPS aynı kalıyor nerede hatapıyorum anlamadım

Oyunun bulunduğu yerde şöyle bir dosya var, ''fsr2fsr3.config.toml'' bunu aç.

[general]

Mode = ''default'' yazan kısmı şu yaz ''replace_dlss_fg'' oyuna gir yeniden dene.

Red Dead Redemption 2 PureDark modunun yeni bir ''hotfix'' sürümü çıktı. Bu güncelleme değil daha önce kırılan modun daha gelişmiş hali. Bazı özellikler ekliyor bu sürümde.

Özellikle ekranın sol tarafında kare kare oluşan hatayı giderecek ayarlar var.

Gerçekten. Bu kadar iyi çalışmasını beklemiyordum bende. FSR3 kadar olamaz tabii ki ama Afmf'den daha iyi.

Bu lossless scaling programı cemu emulatörün de çalışır mı acaba denedim oyuna blör ekleyip FPS de katkısı olmadı ayarlarım falan mı yanlış acaba programı kullanmak icin bir video falan var mıdır?

Geri
Yukarı