FSR 3 modları çoğalıyor!

Ne geldi güncelleme olarak?
RDR2'de tam olarak belli değil güncellemenin ne ile ilgili olduğu. Bulamadım yazmıyor hiçbir yerde birşey. Tek bildiğim Rockstar Games Launcher'da 85 mb olduğu güncellemenin.

• Windows 7, 8 ve 8.1 desteği Rockstar Games Launcher'dan kaldırıldı
  • Rockstar Games Launcher'ın kararlılığında iyileştirmeler yapıldı
  • Rockstar Games Launcher'da küçük hata düzeltmeleri yapıldı
Rockstar Games Launcher güncellemesi bu benim dediğim ise RDR2'ye gelen güncelleme.

CyberPunk 2077'nin son güncellemesinden sonra oyunun ham performansı da arttı galiba önceden 50 fps civarı aldığım yerde şimdi 65 fps alıyorum. Yani tamam FSR3 ve Amd Frame Gen'in etkisi bayağı büyük ama dediğim gibi önceden yine bu modlar kuruluydu ve 50 fps alıyordum 1440p Path Tracing DLSS dengeli ayarlarda şimdi 65 fps oldu. Normalde ekran görüntüsü atacaktım FPS değerleriyle ama forumda sorun var sanırım 'bir sunucu hatası oldu' mesajı alıyorum.

Düzenleme: Forum ile alakalı sorun düzeldi ondan ekran görüntüsünü bırakayım aşağıya:
Cyberpunk 2077 Screenshot 2024.01.31 - 17.54.35.44.png

Son düzenleme:
@Kanz12r RDR Online ile alakalıymış güncelleme:
RDR2 .png

CyberPunk 2077'nin son güncellemesinden sonra oyunun ham performansı da arttı galiba önceden 50 fps civarı aldığım yerde şimdi 65 fps alıyorum. Yani tamam FSR3 ve Amd Frame Gen'in etkisi bayağı büyük ama dediğim gibi önceden yine bu modlar kuruluydu ve 50 fps alıyordum 1440p Path Tracing DLSS dengeli ayarlarda şimdi 65 fps oldu. Normalde ekran görüntüsü atacaktım FPS değerleriyle ama forumda sorun var sanırım 'bir sunucu hatası oldu' mesajı alıyorum.

Düzenleme: Forum ile alakalı sorun düzeldi ondan ekran görüntüsünü bırakayım aşağıya:Eki Görüntüle 2103250
Hocam güncelleme notlarında CPU çekirdekleri hakkında yeni bir ayardan bahsedilmiş. Seçeneklerin yarattığı fps farkını test etme şansınız var mı acaba?

Hocam güncelleme notlarında CPU çekirdekleri hakkında yeni bir ayardan bahsedilmiş. Seçeneklerin yarattığı fps farkını test etme şansınız var mı acaba?
Test yaptım durum bu:

Cyberpunk 2077 Test Otomatik.png

Cyberpunk 2077 Test Açık.png

Cyberpunk 2077 Test Kapalı.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı