FSR 3 modları çoğalıyor!

NVIDIA Denetim Masası'ndan LS için "arka plan FPS kısıtlayıcısından" iki kat FPS değerine kısıtladınız mı?

Normal FPS kısıtlama değil arka plan FPS kısıtlama.

Bir de Far Cry 6 için deniyorsanız o oyunda şöyle bir bug vardı: Her ara sahne sonrası FPS kısıtlama bozuluyordu.

Yok kendi bildiğimden yapınca daha akıcı geldi.
Ek olarak BF5'te denedim gayet iyi.
Olm bu lossless scaling çok başarılı benim gözümde şu an.

Arkadaşlar merhaba. Ben, The Last of Us 1 için bu modu kullanmak istiyorum. Ekran kartım 3060 Ti. Ancak nukem9'un modunu direkt olarak kullanamıyorum anladığım kadarıyla Frame Gen desteği olmadığı için oyunun. Lukemz'nin modunu mu kullanmalıyım bu durumda?

Arkadaşlar merhaba. Ben, The Last of Us 1 için bu modu kullanmak istiyorum. Ekran kartım 3060 Ti. Ancak nukem9'un modunu direkt olarak kullanamıyorum anladığım kadarıyla Frame Gen desteği olmadığı için oyunun. Lukemz'nin modunu mu kullanmalıyım bu durumda?
Evet eğer bir oyun DLSS Frame Gen desteklemiyor, FSR 2 destekliyorsa Luke'un modunu kurabilirsiniz.

Bu modu Ready or Not da nasıl kulanacağım?
Ready Or Not bildiğim kadarıyla multiplayer/online bir oyun bu sebepten kurmayın yoksa ban yemeniz içten bile değil.

Evet eğer bir oyun DLSS Frame Gen desteklemiyor, FSR 2 destekliyorsa Luke'un modunu kurabilirsiniz.

Ready or Not bildiğim kadarıyla multiplayer/online bir oyun bu sebepten kurmayın yoksa ban yemeniz içten bile değil.

PvP yok oyun da sadece arkadaşların ile bir haritaya bırakılıp rehineyi kurtarıyorsun ve oyunda anticheat yok ondan ban yiyeceklerini veya sorun olacağını sanmıyorum.

PvP yok oyun da sadece arkadaşların ile bir haritaya bırakılıp rehineyi kurtarıyorsun ve oyunda anticheat yok ondan ban yiyeceklerini veya sorun olacağını sanmıyorum.
Evet. Şimdi siz deyince gördüm YouTube'da Ready or Not isimli oyunda DLSS Frame Gen varmış ve kullananlarda olmuş bu modu.

Arkadaşlar konu o kadar hızlı akıyor ki kısa bir süre bakmayınca uçmuş gitmiş. Tecrübelerinize,dillerinize sağlık. Son durum nedir,stabil bir mod çıktı mı acaba? Özellikle Alan Wake 2 için çok merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı