FSR 3 modları çoğalıyor!

@ZwiReK

Öncelikle yeni linki paylaştığınız için teşekkür ederim. Bir sorum var bilmiyorum sorması uygun mudur ama sormadan duramayacağım bu paylaştığınız linki bir büyüğüm ile paylaşmamda sakınca var mıdır sizin açınızdan?

@ZwiReK

Öncelikle yeni linki paylaştığınız için teşekkür ederim. Bir sorum var bilmiyorum sorması uygun mudur ama sormadan duramayacağım bu paylaştığınız linki bir büyüğüm ile paylaşmamda sakınca var mıdır sizin açınızdan?

Yok hocam ne sakıncası olsun? İnsanlar faydalansın diye veriyorum sonuçta. İstediğinizi yapabilirsiniz.

Sorduğunuz için de sağ olsun. Böyle düşünenler kalmadı artık. 😀

Yok hocam ne sakıncası olsun? İnsanlar faydalansın diye veriyorum sonuçta. İstediğinizi yapabilirsiniz.

Sorduğunuz için de sağ olsun. Böyle düşünenler kalmadı artık. 😀
Çok teşekkür ederim 😌

Hocam iyileştirmeler ile birlikte sorunlarda var. Araç kullanırken kaplamalar bozulabiliyor.

Yani bu tür modlar ile oluşabilecek en doğal şey hata herhalde. Yapacak bir şey yok hocam. Bir önceki sürüme dönersiniz. Zaten çok iyi özellikler yok yeni güncelleme ile.

Modu yapan kişinin sınav haftası vardı, o yüzden gecikti bu sürüm. Onun dışında eğer kaldığı yerden devam ederse sorunları çözer.

Discord'da The Falcons adında çok iyi bir grup vardı sürekli yeni modları paylaşıyordu. Bunun yanında Lossless Scaling, PureDark gibi farklı modlar da vardı. O topluluk kapanmış nedense. Ben de yeni bir tane açtım. Tekrar o topluluğu yaratmak istiyorum. @ZwiReK istersen orayı düzenleyebiliriz. Edit: Discord linki paylaşmak yasakmış. Bir de "Technopat.net'te halihazırda bulunan içerikler için başka platformlara bağlantı verilemez." kurallara aykırı mı bilemedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı