FSR 3 modları çoğalıyor!

Even less'i yükledim sorun devam ediyor. FG ile 80-100 FPS alıyorum bu arada. UI bozulmasın diye oyunun içine ediyor bu yapılanlar. TLOU'da mis gibi oynanıyor UI zaten pek yok onda FPS gerçek FPS lag falan da yok. Cyber'da çok kötü çalışıyor FG.
Aynen Amd'nin FG'si genel olarak resmi olarak gelen oyunlarda bile görsel açıdan kusurları olan bir özellik malesef. Sırf bu şu modlarla uğraşmamak için 4070 Super veya 4070 Ti Super alacağım para olunca...

Aynen Amd'nin FG'si genel olarak resmi olarak gelen oyunlarda bile görsel açıdan kusurları olan bir özellik malesef. Sırf bu şu modlarla uğraşmamak için 4070 Super veya 4070 Ti Super alacağım para olunca...
5000 serisi çıktığı zaman ben de kurtuluyorum artık AMD'den.

Şu AMD FG olayı patladı oluyor o zaman çünkü malum Cyberpunk oynayacağım ama bir türlü FSR 3 getirmiyorlar namussuz AMD.
Çapsızlar bunu duyurduğu zaman AMD teq attı len Nvidia bitti len diyorlardı bunlar Ağustos'ta oldu ve sonuç olarak Şubat 2024 itibariyle FSR 3 gele gele Çöpfield'e ve birkaç kimsenin sallamadığı oyuna geldi.

Şu AMD FG olayı patladı oluyor o zaman çünkü malum Cyberpunk oynayacağım ama bir türlü FSR 3 getirmiyorlar namussuz AMD.

Patlayan bir olay yok bence. Bu yüzden diyorsan o kendi düşüncen hocam. Ben genel olarak diyorum.

Çapsızlar bunu duyurduğu zaman AMD teq attı len NVIDIA bitti len diyorlardı bunlar ağustos'ta oldu ve sonuç olarak şubat 2024 itibarıyla FSR 3 gele gele Çöpfield'e ve birkaç kimsenin sallamadığı oyuna geldi.

Bir oyuna gelmedi diye dedikleriniz bence yanlış. Diğer konularda size hak veriyorum zaten biliyorsun ama herkesin keyfine göre oyuna gelecekse, Far Cry 6'da da yok o zaman çöp AMD mi diyeyim yani?

Yarın geldiğini düşün. Bu sefer farklı bir şey diyeceksin.

Adamların elinden iş geç bitiyor. O yüzden NVIDIA.

Patlayan bir olay yok bence. Bu yüzden diyorsan o kendi düşüncen hocam. Ben genel olarak diyorum.

Bir oyuna gelmedi diye dedikleriniz bence yanlış. Diğer konularda size hak veriyorum zaten biliyorsun ama herkesin keyfine göre oyuna gelecekse, Far Cry 6'da da yok o zaman çöp AMD mi diyeyim yani?

Bu saatten sonra gelse de umurumda değil AI ile uğraşırken bile AMD'nin dandikliği yüzüme vuruluyor sürekli.

Bende Nvidia kartı sahibiyim (3060) 3000 serisine üvey evlat muamelesi yaptılar DLSS 3.5 mu ne öyle bir nane çıkarıp saldılar bir yandan Nvidia aldığım için mutluyum bir yandan kazıklanmış gibi hissediyorum.

Bu saatten sonra gelse de umurumda değil AI ile uğraşırken bile AMD'nin dandikliği yüzüme vuruluyor sürekli.

Ya işte benim demek istediğim de bu aslında. Genel durumda kötü herifler.

Bak adamların hissesi ne oldu 1-2 ay içinde.

450'den 800'e fırladı. Kimse tutamaz artık bunları.

1708776981111.png

Bende NVIDIA kartı sahibiyim (3060) 3000 serisine üvey evlat muamelesi yaptılar DLSS 3.5 mu ne öyle bir nane çıkarıp saldılar bir yandan NVIDIA aldığım için mutluyum bir yandan kazıklanmış gibi hissediyorum.

Sen de NVIDIA kart sahibi biri olarak AMD'nin getirdiği ve herkesin faydalandığı bir olaya kızman da garip açıkçası.

NVIDIA haklı veya haksız vermedi zaten kartlara bunu. AMD ise mecburluktan veriyor. Bakma sen, başta AMD olsa içimizden geçmişti.

Ya işte benim demek istediğim de bu aslında. Genel durumda kötü herifler.

Bak adamların hissesi ne oldu 1-2 ay içinde.

450'den 800'e fırladı. Kimse tutamaz artık bunları.

Eki Görüntüle 2125029

Sende NVIDIA kart sahibi biri olarak AMD'nin getirdiği ve herkesin faydalandığı bir olaya kızman da garip açıkçası.

NVIDIA haklı veya haksız vermedi zaten kartlara bunu. AMD ise mecburluktan veriyor. Bakma sen başta AMD olsa içimizden geçmişti.
Eh ortada uyuyan pasif işe yaramaz bir rakip olunca dünyayı bile ele geçirirler artık.

Geri
Yukarı