FSR 3 modları çoğalıyor!

Cyberpunk'ta son gelen güncellemeyi bir deneyeyim dedimde tam gözlere şenlik denecek türden bir durum oldu. :D

Eki Görüntüle 2149292

Ön izleme sürümü olduğun için sorun olması normal ya. RR veya RT gibi şeyler aktifse sorunlar çıkabilir deniyor.

Bu arada, FSR 3.1'de duyuruldu. Bazı görüntü sorunlarını da gideriyor.

DLSS3 çoğu oyuna geldi sayılır, A Plague Tale Requim oynuyordum en son onda HUD titremesi vardı deneyeceğim akşam bakalım nasıl olmuş

Ben, Cyberpunk veya Dying Light 2 gibi oyunlarda olan HUD sorunlarını DLSS Frame Generation açarak çözdüm hocam. Az çok görüntü kusurları oluyordu ama 2K veya üstünde oynayınca azalıyor o kusurlar.

@ZwiReK

Sorun sadece görsel değil oyunda FPS'te dibi gördü her nasılsa. Attığım görsele bakın 17 FPS'ti görüntü. :) Nukem'in moduyla Frame Gen ve Path Tracing aktifken 60+ fps alıyordum ama haklısınız düzelir diye düşünüyorum bende bu sorunlar.

Ön izleme sürümü olduğun için sorun olması normal ya. RR veya RT gibi şeyler aktifse sorunlar çıkabilir deniyor.

Bu arada, FSR 3.1'de duyuruldu. Bazı görüntü sorunlarını da gideriyor.

Ben, Cyberpunk veya Dying Light 2 gibi oyunlarda olan HUD sorunlarını DLSS Frame Generation açarak çözdüm hocam. Az çok görüntü kusurları oluyordu ama 2K veya üstünde oynayınca azalıyor o kusurlar.
Berkay test ettin mi modu? Ne farklar var arada?

Bayadır girmiyorum foruma önemli bir gelişme oldu mu ya😀
Kapsamlı değişiklikler içeren bir güncelleme geldi Luke'un moduna bir önceki sayfadan bakabilirsiniz isterseniz. :)

Puredark, Baldur's Gate 3 için FSR 3 modu geliştirdi ve yayınladı. (HUD sorunu bulunmuyor.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Horizon forbidden West FSR 3 mod desteği geldi lukefz 10.4 sürümünü biri paylaşırsa deneyimlemek isterim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Denediniz mi?

Selam, Horizon Forbidden West'de 0.10.4 kurulu. DLSS kalitede ve FG kapalı (FG açınca kare sayısına hiçbir katkısı olmuyor fakat HUD flicker olmasını engelliyor.) halde oynuyorum ve kare sayınını gözler görülür bir şekilde arttırdı fakat DLSS'i açınca da HUD'da flicker oluşuyor. Bunu engellemenin bir yolu var mıdır?

Geri
Yukarı