FSR 3 modları çoğalıyor!

Selam, Horizon Forbidden West'de 0.10.4 kurulu. DLSS kalitede ve FG kapalı (FG açınca kare sayısına hiçbir katkısı olmuyor fakat HUD flicker olmasını engelliyor.) halde oynuyorum ve kare sayınını gözler görülür bir şekilde arttırdı fakat DLSS'i açınca da HUD'da flicker oluşuyor. Bunu engellemenin bir yolu var mıdır?

nvngx.dll dosyasını atıp .toml dosyasından fake gpu ayarını true yaparsanız DLSS seçeneği ile sıkıntısız kullanılıyor. Biraz önce 6700XT'de denedik. Default .toml değil, oyunu açıp kapatınca dizinde yeni bir tane daha toml dosyası oluşuyor.

nvngx.dll dosyasını atıp .toml dosyasından fake gpu ayarını true yaparsanız DLSS seçeneği ile sıkıntısız kullanılıyor. Biraz önce 6700XT'de denedik. Default .toml değil, oyunu açıp kapatınca dizinde yeni bir tane daha toml dosyası oluşuyor.
Bende halihazırda bir default-fsr2fsr3.config.toml, bir de fsr2fsr3.config.toml var. Default olmayanda değişkeni "true" yaptım ama flicker devam ediyor.

Bende halihazırda bir default-fsr2fsr3.config.toml, bir de fsr2fsr3.config.toml var. Default olmayanda değişkeni "true" yaptım ama flicker devam ediyor.
Uniscaler preview 3 ve yanında gelen stub(fake gpu) ile sıkıntısızmış bu arada alternatif olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet DLSS enabler ile çok çok daha iyi hissiyat falan. Sadece AMD desteğini açtık kurarken. Luke'un modda bir süre sonra oyundan atmaya başlamıştı. Bakalım bunda da atacak mı :D

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-28 224936.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-28 224936.png
    45,5 KB · Görüntüleme: 31
Arkadaş ben mi beceremedim bu işi ya! Uniscaler Preview 3-4 kurduktan sonra oyun yükleme ekranından sonra crash veriyor. Bu Uniscaler'dan başka bir şey kullanılıyor mu, neyi yanlış yapıyorum?

Geri
Yukarı