FSR 3 modları çoğalıyor!

Evet, EXE neredeyse onun olduğu yere kurman lazım. Modun sayfasında açıklaması mevcut.

Tamamdır modu indirecekken Intel ve AMD GPU'lar diye uyarı çıkıyor ama NVIDIA da var sanırım destek

Uniscaler Preview 3 ve yanında gelen stub(fake GPU) ile sıkıntısızmış bu arada alternatif olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uniscaler Preview 3 nereden indireceğiz

Evet, EXE neredeyse onun olduğu yere kurman lazım. Modun sayfasında açıklaması mevcut.

Bir de bu mod lukefz veya nukem modlarına göre daha mı akıcı sizce denediniz mi?

Ya bu FG tamamen aldatmaca gibi bir sürü mod denedim tamam FPS'ler 2 katı artıyor neredeyse ama 100 frame de bariz 40 50 FPS oynanınışı sunuyorlar

Son düzenleme:
Ya bu FG tamamen aldatmaca gibi bir sürü mod denedim tamam FPS'ler 2 katı artıyor neredeyse ama 100 frame de bariz 40 50 FPS oynanınışı sunuyorlar

100 FPS'de 50 FPS hissiyatı veriyorsa, zaten mod sizde işe yaramamıştır.

Her yeni versiyonunda modu tek tek deniyorum ve çok iyi çalışıyor. Ancak hissiyat, oyun ile mod uyumluluğu ile bağlantılı.

Ek bilgi olarak, ayarlardan donanım hızlandırmalı GPU zamanlamasını açmadığımda mod kesinlikle hiç çalışmıyor. Göstergede FPS 2 katına çıksa bile, oyuna etki etmiyor.

Horizon FW için modu kurduğumda, FPS göstergesinde 2 katı göstermesine rağmen oyun üzerinde etkili olmamıştı.

100 FPS'de 50 FPS hissiyatı veriyorsa, zaten mod sizde işe yaramamıştır.

Her yeni versiyonunda modu tek tek deniyorum ve çok iyi çalışıyor. Ancak hissiyat, oyun ile mod uyumluluğu ile bağlantılı.

Ek bilgi olarak, ayarlardan donanım hızlandırmalı GPU zamanlamasını açmadığımda mod kesinlikle hiç çalışmıyor. Göstergede FPS 2 katına çıksa bile, oyuna etki etmiyor.

Horizon FW için modu kurduğumda, FPS göstergesinde 2 katı göstermesine rağmen oyun üzerinde etkili olmamıştı.

O açık kardeşim, işe yaramamış olsuğunu söyleyemessin çünkü fps yi yükseltiyor ama sanal kare bunlar, uzun süredir bu modları deniyorum araştırıyorum zaten FPS'yi sahte ürettiğini gören birçok kullancıcı var, dlls enabler dediğin zaten oyun içine nukem in 0.9 yamasını kuruyor, ben 10 oyunda falan denedim, düzgün çalışan bir A Plague Tale Requim vardı onda da HUD flicker yapıyor

Tamamdır modu indirecekken Intel ve AMD GPU'lar diye uyarı çıkıyor ama NVIDIA da var sanırım destek

Uniscaler Preview 3 nereden indireceğiz

Bir de bu mod lukefz veya nukem modlarına göre daha mı akıcı sizce denediniz mi?

Hocam denemedim ama gerçekte 120FPS alsaydım ancak bu kadar akıcı olurdu. Yani sizin yaşadığınız durum yok benim kurduğum modda.

Yeni konular

Geri
Yukarı