FTTB altyapı istek doğrultusunda FTTH olarak yenilenebilir mi?

FTTB altyapı eskidiyse Ethernet kablosunu değiştirsinler.

Sana şöyle söyleyim FTTB altyapıdan FTTH altyapı geçiş yaparsan. Ve verilen ONT cihazı Nokia ONT ise FTTB'yi geri isteyebilirsin.

Nokia ONT verceklerini bilseydim Telekom'un bana. Kesinlikle FTTB sistem yapmalarını isterdim o kadar söyleyim. Nokia ONT sıkıntılı.

Huawei ONT verirlerse sana keyfini çıkar FTTH fiberin.
Var ya Nokia almanın kıyısından döndüm hocam. Ekip yukarı kadar Nokia ile geldi sonra birini aradı Serrcom getirdi. Şimdi 110 Mbps hız alıyorum.

FTTB altyapı eskidiyse Ethernet kablosunu değiştirsinler.

Sana şöyle söyleyim FTTB altyapıdan FTTH altyapı geçiş yaparsan. Ve verilen ONT cihazı Nokia ONT ise FTTB'yi geri isteyebilirsin.

Nokia ONT verceklerini bilseydim Telekom'un bana. Kesinlikle FTTB sistem yapmalarını isterdim o kadar söyleyim. Nokia ONT sıkıntılı.

Huawei ONT verirlerse sana keyfini çıkar FTTH fiberin.
Hocam bahsettiğiniz konuda çok bir bilgim yok, bu ONT dediğiniz şey GPON mu oluyor ve bunu taleple veya başka bir şekilde değiştirebiliyor muyuz?

Var ya Nokia almanın kıyısından döndüm hocam. Ekip yukarı kadar Nokia ile geldi sonra birini aradı Serrcom getirdi. Şimdi 110 Mbps hız alıyorum.
Serrcom getirdiklerinde peki Nokia ONT cihazını niye vermediler?
Hocam bahsettiğiniz konuda çok bir bilgim yok, bu ont dediğiniz şey GPON mu oluyor ve bunu taleple veya başka bir şekilde değiştirebiliyor muyuz?

GPON cihazı oluyor. Fiberi Ethernet'e dönüştürüyor. Değiştirmeye çalışıyorum ben Nokia ONT. Cidden rezil bir ONT cihazı interneti fiber değil. ADSL gibi kullanıyorum.

Serrcom getirdiklerinde peki Nokia ont cihazını niye vermediler?

GPON cihazı oluyor. Fiberi Ethernet'e dönüştürüyor. Değiştirmeye çalışıyorum ben Nokia ont. Cidden rezil bir ont cihazı interneti fiber değil. ADSL gibi kullanıyorum.

Hocam peki hangisini önerirsiniz GPON olarak? Türk Telekom'da birkaç tanıdığım var o şekilde Nokia'dan sıyrılıp iyisini kullanabilirim.

Serrcom getirdiklerinde peki Nokia ONT cihazını niye vermediler?

GPON cihazı oluyor. Fiberi Ethernet'e dönüştürüyor. Değiştirmeye çalışıyorum ben Nokia ONT. Cidden rezil bir ONT cihazı interneti fiber değil. ADSL gibi kullanıyorum.
Hocam valla dediğim gibi adam ilk başta Nokia ONT getirmişti. Tam takacaktı ki birini aradı adresimi söyleyip burası Nokia mı dedi. Telefondaki hayır deyince gidip Nokia'yı bırakıp Serrcom ONT getirdi. Ama adres falan ne alaka hiç bilmiyorum.

Geri
Yukarı