Fuat Ergin Kimdir?

Farklı tarzlara ön yargınızı bir kıramadınız. Ceza hangi tür olursa olsun, işinde başarılı olanların destekçisi. Yapması ve olması gereken de bu. Ben Fero karakter olarak çok saygılı ve karakterli bir insan, T-Rap işini de çok iyi yapıyor. Daha geçen mini albüm çıkardı, yine sağlam parçaları var. Yani işin özü hiçbir şey aynı kalmaz. Türkçe Rap, Ezhel'in Müptezel albümü ile çağ atladı ve en iyi dönemlerini geçiriyor. Lütfen şarkılarla bazen de eğlenmeye bakın.

1 Defeasy
2 Şehinşah
3 Sansar
4 Şanışer
5 Yener çevik
Benim ilk beşim bu şekilde.
Saydığınız listedeki 4 kişiyi Fuat Ergin yetiştirdi. :D
Farklı tarzlara ön yargınızı bir kıramadınız. Ceza hangi tür olursa olsun, işinde başarılı olanların destekçisi. Yapması ve olması gereken de bu. Ben Fero karakter olarak çok saygılı ve karakterli bir insan, T-Rap işini de çok iyi yapıyor. Daha geçen mini albüm çıkardı, yine sağlam parçaları var. Yani işin özü hiçbir şey aynı kalmaz. Türkçe Rap, Ezhel'in Müptezel albümü ile çağ atladı ve en iyi dönemlerini geçiriyor. Lütfen şarkılarla bazen de eğlenmeye bakın.
Reynmen ile aynı projeye dahil olup, benim haberim yoktu demesi?

Hocam, eğer ceza kırmamak için bu kadar popüler kültür kölesi olacağına, geçmişte kimseyi kırmasaydı, şu an dr. Fuchs, sagopa ile küs olmazdı.

Açıkçası fuatta benim gözümde
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu olayda bitmiştir.

Bunlar da birbirlerine sataşmadığı taktirde parça çıkaramıyor. İlla birbirlerine sallıyıp öyle para kazanacaklar.

Yeni bir düzen mi? Hm.. Ben bir piyonum ve çıkaracağım albümü falan kulağıma fısıldıyorlar.

Lütfen benim konumda tartışma, başka konulara git, veya kendi tartışma konunu aç. Burada seviyeli bir şekilde Rap hakkında konuşuyoruz.
Cidden sinirleniyorum beni yanlış anlıyorsunuz 5 defa kimseye LAF atmadığımı belirtiğim halde tartışma diyorsun.
Tartışmayı bitirmek için peki dedim.
Ortada bir tartışma yok sadece yanlış anlıyorsunuz buda olağan bir şey .

Açıkçası fuatta benim gözümde
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu olayda bitmiştir.
Hocam, Fuat ergin 20 tane mc yetiştirirken yumuşak olduğunu mu düşünüyorsunuz? Burada kızacak uyaracak ki gelecekte iyi bir mc olsun. Her dalda ciddiyet ve disiplin önemlidir. Adam mikrofon tutmayı bilmiyor ve sepet sepet yumurta diye söz yazıyor, koskoca rap sepet sepet yumurta sözlerini barındıracak kadar küçük değil. Fuat Erginin ne kadar harika punchlarını odluğunu bilseniz, sepet sepet yumurtaya ne kadar kızacağını da anlardınız.

Geri
Yukarı