Çözüldü Fujitsu HDD 2.5" kutuya takılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

amatör34

Femtopat
Daha fazla  
2.5 HDD USB 2.0 external kutuya 120GB'lık Fujitsu marka SATA notebook HDD'si başlıkları uyuşmadığı için bir türlü takamadım. Teşekkürlerimle. Kolay gelsin!

Çözüm
Üstat_-,bendeki 120GB Fujitsu HDD sizin görseldeki "2.5"SATA HDD"nin aynısı, ancak yuvaya oturmuyor. SATA disklerin bir değişik versiyonu mu var?
Teşekkürler. Kolay gelsin!
Bendeki Fujitsu HDD'nin kafasının aynısı. Kolay gelsin!
Bu görselsekinin aynısı. Teşekkürler. Kolay gelsin!
Sayın "@PossibleTurco", hiç anlamadan yorum yapmanıza üzüldüm. Bende sizin deyiminize göre HP notebookların HDD'sinin nasıl SATA olamayacağını araştırdım ve çözdüm. Yine de gereksiz yorumlarınız için teşekkürler. Kolay gelsin!
2.5 HDD USB 2.0 external kutuya 120GB'lık Fujitsu marka SATA notebook HDD'si başlıkları uyuşmadığı için bir türlü takamadım. Teşekkürlerimle. Kolay gelsin!

Fotoğraf yükleme şansınız var mı? Eğer yükleyebilir iseniz daha rahat yardımcı oluruz.

HDD'yi 2008 model HP Compaq F500 numaralı noteboktan çıkardım. Yani eski PC'yi tamamen parçaladım. HDD'sini kullanabilmek için web üzerinden "USB 2.0 -2.5 HDD external case" satın aldım. Teşekkürlerimle. Kolay gelsin!

Üstadım, işte tüm görseller. Kolay gelsin.....!

Dosya Ekleri

• 2.5 HDD USB 2.0.jpg
    2.5 HDD USB 2.0.jpg
    180,5 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı