Fujitsu marka bilgisayarda RAM gereksinimi yüksek oyunlar nasıl oynanır?

Daphnee3

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım dizüstü ve epey eski, markası Fujitsu. Ben bu eski bilgisayarıma RAM gereksinimi yüksek oyunlar indirmek istiyorum ancak sadece Roblox gibi oyunlar oynanabiliyor ve Fall Guys olsun Yandere olsun yüklesem bile açılmıyor. Peki ben bilgisayarın kapasitesini, RAM'ini yükseltsem yüklemek istediğim oyunlar (örneğin Genshin Impact) falan açılır mı veya bilgisayarı yenilemek dışında ne yapsam istediğime ulaşırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fijitsu laptopların bazılarının ekran kartı sadece görüntü verebilecek bir güce sahip oyun falan açmasını beklemeyin. Ram alsan dahi en iyi ihtimalle 3 FPS bir oyun deneyimi yaşarsın.
Benim fikrim bu yönde, yeni bir sistem toplaman gerek.

Bilgisayarım dizüstü ve epey eski, markası Fujitsu. Ben bu eski bilgisayarıma RAM gereksinimi yüksek oyunlar indirmek istiyorum ancak sadece Roblox gibi oyunlar oynanabiliyor ve Fall Guys olsun Yandere olsun yüklesem bile açılmıyor. Peki ben bilgisayarın kapasitesini, RAM'ini yükseltsem yüklemek istediğim oyunlar (örneğin Genshin Impact) falan açılır mı veya bilgisayarı yenilemek dışında ne yapsam istediğime ulaşırım?
hocam önemli olan ram değil ekran kartı ve işlemcidir. Bu ikisi kötüyse ister 32 gb ram yapın bir sonuç değişmez

Yeni konular

Geri
Yukarı