Full HD uydu alıcısı tavsiyesi

Konu başında dediğin gibi 4K yayın çok az ve video olarak da 4K çok açamayacağın için bence şimdilik boşa o kadar para vermeye gerek yok. Ancak yine de en iyisi olsun dersen Next marka 4K yazınca zaten 1/2 modeli var onlardan birini alabilirsin. Onların dışında dediğim gibi verdiklerim yeterlidir.

Konu başında dediğin gibi 4K yayın çok az ve video olarak da 4K çok açamayacağın için bence şimdilik boşa o kadar para vermeye gerek yok. Ancak yine de en iyisi olsun dersen Next marka 4K yazınca zaten 1/2 modeli var onlardan birini alabilirsin. Onların dışında dediğim gibi verdiklerim yeterlidir.
Anladım dostum dreamstar dreammaster olanmı baya ismini duymuştum önerilen uydu cihazlarından ama fiyat uçuktu baya önerilen tam tersi baya uygun.

Böyle uzun süreli kullanacağınız ürünlerin ekstra özellikleri aslında önemli. Örnek IPTV kullanmak istediğinizde uydu alıcının böyle bir özelliği olduğunda kullanmak istersiniz. Ya da USB ile H265 destekli film izlediğinizde ses gelir, görüntü gelmez. 🙂 Sırf bu özellikler için ''ekstra'' para harcayan çok gördüm. 🙃

Anladım dostum, dreamstar dreammaster olan mı baya ismini duymuştum önerilen uydu cihazlarından ama fiyat uçuktu baya önerilen tam tersi baya uygun.
Siz bilirsiniz ben önerimi ve açıklamaları yaptım gerisi sizde. Yazılım desteği kesilmiş cihaz alırsınız dediğiniz markayı alırsanız.

Böyle uzun süreli kullanacağınız ürünlerin ekstra özellikleri aslında önemli. Örnek IPTV kullanmak istediğinizde uydu alıcının böyle bir özelliği olduğunda kullanmak istersiniz. Ya da USB ile H265 destekli film izlediğinizde ses gelir, görüntü gelmez. 🙂 Sırf bu özellikler için ''ekstra'' para harcayan çok gördüm. 🙃
Ip tv ve bir sürü özellikleri olsun istemiyorum tv nin zaten bir sürü özellikleri var ben sadece görüntü kalitesini iyi verecek bir uydu cihazı istiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı