Full oyun indirme sitelerinden indirilen oyunlarda virüs bulaşma ihtimali

Konu bittiyse bildirin ama arkadaşlar olay korsan indirmek değil inen dosyada virüs olma olasılığı zaten tam olarak korsana destek istese arkadaş konu kapatılırdı sayın moderatorlerimiz tarafından yanı soruyu düzeltmek gerekirse fit girl gibi bir yerden indirdiniz dosyanın virüs bulaştırma olasılığı nedir gibi bir soru cevabı lazım akadaşa.
Cevap vereyim FitGirl'in orijinal sitesinden bulaşması çok az görülür hatta görülmez ama başka yerler FitGirl'in dosyalarıyla oynayıp koyarsa yeni bir link olarak ona güvenülmez Kaspersky kullanın kurulum yapmadan önce ve sonra.
Bilgisayar güvenliği için olabildikce orijinale yönelin.
Sevgiler saygılar.

Aynen öyle @KONT.DRAKULA kardeşim, fitgirl gibi üzerinde oynanmış veya yeniden derleme yapılmış setup dosyalarının virüs bulaştırma olasılığını sormak istedim. Teşekkür ederim.

FitGirl sağlamdır.
Virüs bulaşmaz içiniz rahat olsun.

Eğer yönetici ismi menzil olan siteden indirdi iseniz içiniz daha da rahat olsun. :)

Hayır oradan denemek için bir program indirmiştim bilgisayarıma trojan bulaştı. Hiçbir korsan sitesi güvenli değil.

Türkiye'deki sitelerden indiriyorsan, için rahat olsun. Sağdanindir(adını değiştirdim, reklam olmasın diye), Yöneticisi Menzil olan site, oyunindirme.vip gibi siteler güvenilirdir. Ama ben bir kere Gezmeyeginler diye bir siteden Pes 2013 indirmiştim. Çocukluk işte, neyin de olduğunu bilmeden. Virüs bulaştı bilgisayara. O siteden bir şey indirmedim bir daha. Size de önermem. Ama başta söylediğim sitelerden güvenle indirebilirsin. Korsan alma, mecbur kalmadığın sürece...
eskiden oceanofgames kullanırdım da miner atmaya başladılar xd
Ben de o siteyi yeni keşfettim. Mass Effect 3 ü oynayacaktım, beğenirsem satın alacaktım. Her yere baktım. Her yerde torrent siteleri koymuşlar. Sadece orada düz dosya vardı. Oyun güzel lakin, serinin 2. oyunu kadar güzel değildi. Sildim ben de :)

Yeni konular

Geri
Yukarı