Full paket Peugeot 208 alınır mı?

French ArKaDaTa

Hectopat
20 yaşındayım. Tamamen kendi emeğimle biriktirdiğim para ile 10-15 sene kullanabileceğim bir araç sahibi olmak istiyorum. Full paket 208 698.000 TL. Bu fiyata daha güzel, daha dolu sıfır araç alınır mı? Yoksa Peugeot 208 iyi midir?

20 yaşındayım. Tamamen kendi emeğimle biriktirdiğim para ile 10-15 sene kullanabileceğim bir araç sahibi olmak istiyorum. Full paket 208 698.000 TL. Bu fiyata daha güzel, daha dolu sıfır araç alınır mı? Yoksa Peugeot 208 iyi midir?
Öncelikle helal olsun. Bence 10-15 yıl için daha dolu bir araba al.

Peugeot markası kesinlikle 15 yıl götürmez, ayrıca sağlamlık açısından hiç beğenmiyorum.15 yıl kullancaksanız Volkswagen grubuna bakcaksınız.Golf,polo,leon olabilir.Bizim Volkswagen Bora var 2001 yılından bu yana hala kullanıyoruz.

2008 kullanıyorum. GTLine değil ama GTLine 2008 kadar doluysa hiç vag grubuna bakmayın. hele 15 yıl kullanacaksanız VAG araçlarından kesinlikle uzak durun. EAT8 varken dsg a-lın-mazz.

Peugeot markası kesinlikle 15 yıl götürmez, ayrıca sağlamlık açısından hiç beğenmiyorum.15 yıl kullancaksanız Volkswagen grubuna bakcaksınız.Golf,polo,leon olabilir.Bizim Volkswagen Bora var 2001 yılından bu yana hala kullanıyoruz.
Eğer bakımlarını düzgün yapar ve aracı düzgün kullanırsa 15 yıldan fazla bile götürür. 2013 Partner Tepee aracımız var 9. yılında olmasına rağmen hiç sorun çıkarmadı çünkü bakımlarını zamanında yapıyoruz ve düzgün kullanıyoruz.

Geri
Yukarı