Full test HT4050 cihazı genel bilgiler nedir?

qwertycan

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler, resimde görmüş olduğunuz cihazı fab. Kullanmam için bana zimmetlendi, lakin bu cihazı ben dahil fabrikada kullanmayı bilen kimse yok. Resimdeki adımları ilerliyerek bir takım ölçümler yapıyorum ama bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum. Bu cihaz hakkında profesyonel bilgi sahibi olan arkadaşlarımız beni de bilğilendirebilir'mi acaba, internette ve YouTube'da Türkçe kaynak olmadığından çözemedim hala cihazı.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-11-15 saat 10.41.11_305fd9b7.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-11-15 saat 10.41.11_305fd9b7.jpg
    196 KB · Görüntüleme: 17
  • WhatsApp Görsel 2023-11-15 saat 10.41.11_b94a9175.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-11-15 saat 10.41.11_b94a9175.jpg
    254,1 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu çok özel bir cihazdır, bu cihazın kendi kullanım kitapçığı varsa oradan adım adım okuyarak nasıl çok doğru kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. örneğin kullanmayı bilmediğiniz veya sadece genel olarak kullanımını bildiğiniz dijital bir osiloskopu çok doğru kullanmayı, ancak onun kendi kullanım kılavuzundan adım adım çok doğru kullanmayı nasıl öğreniyorsanız zimmetinize verilen bu özel cihaz için de sadece onun kendi kullanım kılavuzundan adım adım ilerleyip çok doğru olarak kullanmayı ancak bu şekliyle öğrenirsiniz. Kolay gelsin.

Bu çok özel bir cihazdır, bu cihazın kendi kullanım kitapçığı varsa oradan adım adım okuyarak nasıl çok doğru kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. örneğin kullanmayı bilmediğiniz veya sadece genel olarak kullanımını bildiğiniz dijital bir osiloskopu çok doğru kullanmayı, ancak onun kendi kullanım kılavuzundan adım adım çok doğru kullanmayı nasıl öğreniyorsanız zimmetinize verilen bu özel cihaz için de sadece onun kendi kullanım kılavuzundan adım adım ilerleyip çok doğru olarak kullanmayı ancak bu şekliyle öğrenirsiniz. Kolay gelsin.
Malesef kitapçığı yok . Fabrikada herkez bugüne kadar bu cihazı yalan yanlış kullanmış Ben gelince bana verdiler ama bende bilmiyorum izolasyon direnci, ve topraklama direncini ölçüyorum yani prob uçlarını farklı farklı takınca farklı değerler alıyorum yani aldığım değerinde doğru olup olmadığı hakkında hiç bilgim yok açıkcası , yapıyorum birşeyler ama yalan yanlış oluyor doğrusunuda öğrenemedim bi türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı