''Fullprogramlarindir'' sitesi güvenilir midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siteye tamamen güvenilir demeniz çok saçma olur.
Site oradan buradan buldugu programları uygulamaları vs vs.. temin edip sizlere sunuyorlar ve çogu kontrol edilemiyor.
Ayrıca altını çizerek belirtiyorum REALTEK'in kendi sitesinden güncel olma gibi bir ihtimali bile yoktur.
Ancak REALTEK beta sürüm ekler en günceli o olur. Ben sürekli indirmeler yaptıgımdanda birçok siteyi çok iyi bilirim ve hatta eskiden teknomobil.org sitesinde adminlikte yaptım.
Kısacası güvenebilcek ve güvenilmicek birçok şey var. Tamamen güvenilir değil.

Yani tabi herkes kusursuz olamaz. Realtek sitesinden önce olması dediğiniz gibi betalar olabilir.

İndirmek istemeyen indirmez. Adam toplayıp sunuyor. Bazılarını inceliyor bazılarını inceleyemiyor.

Arkadaşlar ben bugün format atacağım. Format sonrası için Realtek'in sitesini mi yoksa Fullindir sitesini mi kullanayım? Konu hortlatır gibi oldum biraz. :D

Alternatifinden ziyade, resmiyete önem vermelisin. Bir kere Realtek'in sitesinden daha güncel olması şaşırtıcı. Nasıl mümkün olabiliyor ki, mantıken sıkıntılı. Bence resmi sitesinden indir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de buradan birçok indirme yaptım. Sorun yaşamadım. Herhangi bir reklam da yok. Link kısaltma vb. gibi bir şey de yok. Elbet bir kazancı vardır. Fakat bizi zorlayan link kısaltma vb. siteler kullanılmadığı için hiç bir sorun çıkmıyor. Admin siteyle ilgileniyor. Çoğu yoruma cevap veriyor. :)

Güvenilir değil, virus yayan bir site sırtınızdan para kazanıyorlar. İndirdiğin programları bilgisayarına yüklerken virüs kapmak istemiyorsan, o siteden bir şey temin etme.
Bence yanılıyorsun. O adamlar virüssüz yapmakta. Fakat korsan yazılımlar. Gerçi her korsan yazılımda virüs vardır fakat bu site çok güvenli minumuma indirilmiş tehlike bu sitede.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı