Fullstack + Python için kaynak nereden bulunur?

Unturned

Kilopat
Makaleler
1
Fullstack + Python 3.0 developer olmak isyorum. Ama YouTube'da düzgün kaynak bulamıyorum. Bulduğum tüm videolar yetersiz. Bu videolarda hiç bilmeyen birisine değil de sanki karşısında bilen birisi varmış gibi anlatıyor veya üstünden geçip gidiyorlâr. İngilizce bilmediğim için de başyapıt olan o muhteşem içeriklere erişemiyorum.

Ücretli-Ücretsiz video, doküman, uygulama, program, kitap, fiziksel kurs (Diyarbakır'da) fark etmeksizin HTML5, CSS3, JavaScript, Bootstrap 4, JQuery, AngularJS, NodeJS , PHP/ASP.NET, Python 3.0, Django ve Pygame öğrenebileceğim kaynak önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Headway kitapları ile öğrendim. Kursa gittim, pek tutmadı. Ya kendin ya da bir hoca ile Headway veya benzeri bir seri bitirebilirsin.

Öneriniz için teşekkürler. Araştırdığıma göre Headway İngilizce anlatımlı bir kitap lâkin ben İngilizce nâmına hiçbir şey bilmiyorum. Kaliteli Türkçe anlatımlı İngilizce kitaplar önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Öneriniz için teşekkürler. Araştırdığıma göre Headway İngilizce anlatımlı bir kitap lâkin ben İngilizce nâmına hiçbir şey bilmiyorum. Kaliteli Türkçe anlatımlı İngilizce kitaplar önerebilir misiniz?
Pek bilgim yok o konuda, YouTube'da hocalar var, onlar ile biraz ilerle sonra A1 ile basla.

Yeni konular

Geri
Yukarı