FUPS kart alınır mı?

Aylık kullanım ücreti yok. 4.5 TL karşılığında alıyorsun. 1 Kampanyadan yararlansan bile kat kat verdiğin paranı çıkarır. Alınabilir.
Bende var, pek öyle aman aman kampanya oyk onu söyleyeyim.Bence Papara Lite Card alabiliyorsa onu alsın.

Bende var, pek öyle aman aman kampanya oyk onu söyleyeyim. Bence Papara Lite Card alabiliyorsa onu alsın.

Kk ama Papara'da Batman kart istiyordum tam alacaktım stoklar bitmişti

Aylık kullanım ücreti yok. 4.5 TL karşılığında alıyorsun. 1 Kampanyadan yararlansan bile kat kat verdiğin paranı çıkarır. Alınabil

Kk harcamaların %10 falan veriyor mu?

Bende var, pek öyle aman aman kampanya oyk onu söyleyeyim.Bence Papara Lite Card alabiliyorsa onu alsın.
Bende Papara, FUPS, Tosla, Paycell, Pokus vs. hepsi var. Hangisi işine yarıyorsa onu kullanacaksın. Günümüz ekonomik şartlarında 5 TL'de olsa işine yarayanları kullanman gerekiyor. :( Trendyol kampanyasını kullandım geçen hafta direk 50 TL kod veriyor. Papara olması gereken ilk kartlardan bana göre de.
Kk harcamaların %10 falan veriyor mu?
Batman Card sadece görüntü. Onun yerine black kart alabilirsin. Sitelerine gidip kampanyaları inceleyebilirsin.

Bende Papara, FUPS, Tosla, Paycell, Pokus vs. hepsi var. Hangisi işine yarıyorsa onu kullanacaksın. Günümüz ekonomik şartlarında 5 TL'de olsa işine yarayanları kullanman gerekiyor. :( Trendyol kampanyasını kullandım geçen hafta direk 50 TL kod veriyor. Papara olması gereken ilk kartlardan bana göre de.

Batman Card sadece görüntü. Onun yerine Black kart alabilirsin. Sitelerine gidip kampanyaları inceleyebilirsin.

Kk sence FUPS mu paparamı ona göre alacağım

Kk sence FUPS mu paparamı ona göre alacağım
Papara kampanya bakımından daha kapsamlı. FUPS kartta tek seferlik 150 TL alışverişe 50 TL kod veriyor. Onun dışında paparada diğer kampanya ve daha fazlası mevcut. Yine takip edersin kampanya olursa BIM'den 4.5 TL'ye alırsın FUPS çok problem değil. Ama paparayı sipariş etmelisin Black Card olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı