FurMark ASUS Dual RTX 4060 Ti ekran kartının %50'sini kullanıyor

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Yeni sistem aldım. Ekran kartını FurMark'la bir test edeyim dedim. Testi başlatınca uygulama üzerinden kullanım %99 gösteriyor ama görev yöneticisinde %50'yi geçmiyor kullanım. Anlam veremedim. ASUS Dual RTX 4060 Ti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni sistem aldım. Ekran kartını FurMark'la bir test edeyim dedim. Testi başlatınca uygulama üzerinden kullanım %99 gösteriyor ama görev yöneticisinde %50'yi geçmiyor kullanım. Anlam veremedim. ASUS Dual RTX 4060 Ti.

GeForce Experience kurun üyelikle giriş yapın yer paylaşımını acın ve oyuna girip ya da FurMark tam ekran acıkken test sırasında CTRL+alt+Z ile menüyü acın HUD ayarlarından performans oradanda gelişmişi seçin ve tamam deyin. Artık bu menu alt+r ile açılabilir. Oradan bakın bakalım % kaç gösterecek

GeForce Experience kurun üyelikle giriş yapın yer paylaşımını acın ve oyuna girip ya da FurMark tam ekran acıkken test sırasında CTRL+alt+Z ile menüyü acın HUD ayarlarından performans oradanda gelişmişi seçin ve tamam deyin. Artık bu menu alt+r ile açılabilir. Oradan bakın bakalım % kaç gösterecek.

MSAA ayarını 8X yapıp NZXT CAM programıyla değerleri takip edeceğim.

MSAA ayarını 8X yapıp NZXT CAM programıyla değerleri takip edeceğim.

Ama okuduklarıma göre OCCT testi daha çok yoruyormuş kartı.

Geri
Yukarı