Furmark Testi PC Yeniden Başlama Sorunu

beruxen

Kilopat
Daha fazla  
Uzun süredir ekran kartında bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Bazen oyunlarda ekran kare kare oluyor. Ekran kartını test etmek için Furmark testini açtım. Stres testinde problem olmuyor fakat 1080 FHD Benchmark yaptığımda 5 saniye geçtikten sonra bilgisayar yeniden başlatılıyor. Aynı işlemi 720 HD Benchmark ile yaptığımda problem olmuyor. Oyunlarda çoğu zaman problem de olmuyor. Sorun bilgisayara format attıktan sonra başladı.
i7-6700k
MSI RX 480 8GB
Aerecool KCAS 600W 80+ Bronze PSU
DDR4 2x8 3000MHZ Corsair Vegance RAM
Cooler Master Ml240l RGB Sıvı Soğutma
Aerecool P7-C1 Kasa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz hortlatmış olsam da, benzer sorunu ben de yaşıyorum. Aynı ekran kartına sahibim. 3-4 dakika sonra sistemim kapandı daha da açılmadı.
Hocam aslında bakarsanız ben 2 gün önce yeni birşey farkettim. Boşta priz olmadığı için şarj makinesini bilgisayarın prizine taktım ve telefonumu çok yavaş şarj ettiğini farkettim. Bayramdan sonra geri döndüğümde prizi değiştirip pc yi kullanacağım. Belki sorun prizdendir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı