Çözüldü FurMark testinde mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

beren93

Hectopat
Hocam SSD de sıkıntı yok muhtemelen RAM veya işlemciden oluşuyor bu sorun RAM'i kontrol edin.

İşlemci ve RAM'lerde sorun cıkmadı. Ekran kartı FurMark testinde mavi ekran verdi 6. dakikasında. 65 dereceyi geçmedi 298 FPS'le gidiyorkken. Bu konuda bilginiz var mı? Hangi yol izlememe konusunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yönetim olayları kısmını at bakalım herhangi bir şey var mı? Genelde bu durumlarda ne diskin sağlığında ne de yönetim olaylarında bir sorun çıkmıyor. Sorun, diskin hızını PCI-e 3 sınırlarına düşürünce çözüme kavuşuyor ama 8K saydığım disk için bunu yapmazdım açıkçası. İade hakkın hala var.

Aldığım yere yazınca bana garanti ulaşmamı söylediler. Yönetim olayları kısmı neredeki onu tam anlamadım biraz bu konularda bilgisizim kusura bakmayın.

Aldığım yere yazınca bana garanti ulaşmamı söylediler. Yönetim olayları kısmı neredeki onu tam anlamadım biraz bu konularda bilgisizim kusura bakmayın.

Aslında atmana da gerek yok. Sistemi yeniden kurduğun için kayıtlanan bir şey yoktur. Ben onu unuttum yazarken. Disk problemi olduğuna eminiz ve garantiye ulaşmanı söylemeleri saçma olmuş. 14 içinde koşulsuz iade hakkın olması lazım.

Aslında atmana da gerek yok. Sistemi yeniden kurduğun için kayıtlanan bir şey yoktur. Ben onu unuttum yazarken. Disk problemi olduğuna eminiz ve garantiye ulaşmanı söylemeleri saçma olmuş. 14 içinde koşulsuz iade hakkın olması lazım.
Şimdi bunda da oldu :( bundan mı bahsettiniz.

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-25_141551240.png
    resim_2024-02-25_141551240.png
    113,6 KB · Görüntüleme: 5
Sol tarafta özel görünümler kısmındaki yönetim olaylarından bahsediyorum.
Sorunun neden olduğunu anlasam en azından yol izleyeceğim.

Sol tarafta özel görünümler kısmındaki yönetim olaylarından bahsediyorum.
  1. 0xC0000005

2. [15:23]
    0xC0000001
    Bu kodlarda hata vermiş bilgisayar sanırım sonrasi mavi ekran olup res oluyor sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• rr.jpg
    rr.jpg
    292,2 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Geri
Yukarı