Furmark ve OCCT gibi stres testleri ne kadar sürede yapılmalı?

Dediğim gibi, bence olur. Boş yere vaktini harcama =)
Tamam o zaman. MemTest yapmaktan vazgeçtim. Yarın stres testlerini yapmayı düşünüyorum.

Son olarak 2 sorum var.

1-) Furmark ve OCCT testi yeterli olur mu? Yoksa başka test programları da yüklemem gerekir mi?

2-) Aynı anda stres testlerini çalıştırırsam bir sorunla karşılaşır mıyım?

Tamam o zaman. MemTest yapmaktan vazgeçtim. Yarın stres testlerini yapmayı düşünüyorum.

Son olarak 2 sorum var.

1-) Furmark ve OCCT testi yeterli olur mu? Yoksa başka test programları da yüklemem gerekir mi?

2-) Aynı anda stres testlerini çalıştırırsam bir sorunla karşılaşır mıyım?
Aynı anda yapma sakın, boş yere yük.

FurMark önermiyorum ben, onun yerine Unigine Superposition kullanabilirsin. Daha gerçekçi, gerçek hayat senaryosu benchmark'ı.

OCCT ve Unigine Superposition yeterli. Ayrı ayrı yap, aynı anda değil.

Tamam o zaman. Memtest yapmaktan vazgeçtim. Yarın stres testlerini yapmayı düşünüyorum.

Son olarak 2 sorum var.

1-) FurMark ve OCCT testi yeterli olur mu? Yoksa başka test programları da yüklemem gerekir mi?

2-) aynı anda stres testlerini çalıştırırsam bir sorunla karşılaşır mıyım?

Hocam bence sistemi test etmek için aynı anda hem ekran kartını hem de işlemciyi stress teste sokun. Fakat fazla yüklenebilir sisteme 2 program aynı anda çalışırsa.

Aynı anda yapma sakın, boş yere yük.

FurMark önermiyorum ben, onun yerine Unigine Superposition kullanabilirsin. Daha gerçekçi, gerçek hayat senaryosu benchmark'ı.

OCCT ve Unigine Superposition yeterli. Ayrı ayrı yap, aynı anda değil.
Hocam bence sistemi test etmek için aynı anda hem ekran kartını hem de işlemciyi stress teste sokun. Fakat fazla yüklenebilir sisteme 2 program aynı anda çalışırsa.
O zaman yarın 1 saat OCCT ve Unigine Superposition testi yapacağım. Bu ikisi yeterlidir diye düşünüyorum.

Unigine Superposition'un ismini ilk kez duyuyorum. Testin belirli bir süresi var mı? Yoksa süreyi yine biz mi belirliyoruz?

O zaman yarın 1 saat OCCT ve unigine superposition testi yapacağım. Bu ikisi yeterlidir diye düşünüyorum.

Unigine superposition'un ismini ilk kez duyuyorum. Testin belirli bir süresi var mı? Yoksa süreyi yine biz mi belirliyoruz?

Hocam unigine superposition programını ilk defa duyuyorum. Ben ekran kartımı test ederken heaven Benchmark programı ile test ediyorum. Test 5-10 dk sürüyor.

Hocam unigine superposition programını ilk defa duyuyorum. Ben ekran kartımı test ederken heaven Benchmark programı ile test ediyorum. Test 5-10 dk sürüyor.
Siz ne önerirsiniz? Sistemim APU. Harici bir ekran kartı bulunmuyor. Heaven Benchmark ve OCCT'mi önerirsiniz?

Geri
Yukarı