Furylevel Y1 vs ASUS TUF K3

Lutavlykke

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki klavye arasında kaldım. Bu fiyatlar bandında daha güzel klavye tavsiyesi varsa açığım. RGB fark etmez olsa da olur olmasa da.
NumLock tuşları fark etmez olsa da olur olmasa da.
-Valorant
-Call of Duty Warzone.
Oynadığım bazı oyunlar tavsiyelerinize açığım.
Max 1750 TL.

Kalitesinden bağımsız Fury Y1 biraz kütük gibi duruyor. O bütçelere çıkmayı düşünüyorsan biraz daha zorlayabilirsen veya indirim kovalarsan bu alınabilir:

Furylevel markasını ilk defa duymakla beraber TUF K3 Red Switch kullanıcısıyım. Bence gayet güzel bir klavye ve hem ışıklandırmasından hem hissiyatından çok memnunum. Yalnızca kablosu biraz kalın ve kaba duruyor. Red Switch ve Brown Switch türleri var istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ben Gaming.gen.tr üzerinden almıştım ve Hepsiburada'ya göre 200TL daha ucuza geliyor. Tabi ben Temmuz ortasında almıştım o zaman 1100TL idi o zamandan bu zamana baya zam gelmiş.

Kalitesinden bağımsız Fury Y1 biraz kütük gibi duruyor. O bütçelere çıkmayı düşünüyorsan biraz daha zorlayabilirsen veya indirim kovalarsan bu alınabilir:
Bu estetik ancak fiyatı edermi bilemiyorum . Tavsiye için çok sağolasın🙂.

Furylevel markasını ilk defa duymakla beraber TUF K3 Red Switch kullanıcısıyım. Bence gayet güzel bir klavye ve hem ışıklandırmasından hem hissiyatından çok memnunum. Yalnızca kablosu biraz kalın ve kaba duruyor. Red Switch ve Brown Switch türleri var istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ben Gaming.gen.tr üzerinden almıştım ve Hepsiburada'ya göre 200TL daha ucuza geliyor. Tabi ben Temmuz ortasında almıştım o zaman 1100TL idi o zamandan bu zamana baya zam gelmiş.
Galiba bir YouTube içerik üretici Türk tarafından yapılmış. Furylevel estetikligi fena degil özelliklerden pek anlamıyorum galiba tuf k3 sipariş vereceğim tabi gün içerisinde başka tavsiyeler gelmez ise...

Yeni konular

Geri
Yukarı