Futbol için geç mi?

Anladım hocam sağ olun.
@Sinyor Ezio Auditore hocam merhabalar nasılsınız umarım iyisinizdir. Benim bir sorum olacaktı siz amatör kulüpten mi gençlerbirliği'ne transfer oldunuz yoksa siz seçmelere falan mı gittiniz? Bir de altyapı seçmeleri için en geç yaş kaç bir bilginiz var mı?
@405668 hocam size de sorayım yukarıda zaten yazdım siz nasıl bir yol izlediniz.

Ben amatör kulüpten ankaragücüne oradan keçiörengücüne oradan da gençlerbirliğine geldim seçmeler için en geç yaş 2005'li grubuna olur diye tahmin ediyorum.

Merhabalar arkadaşlar öncelikle sizden tavsiye almak için yazıyorum.

Benim ufak bir kardeşim var ve kendisi futbolu çok seviyor. Boş zamanlarında top oynamaktan ayrılmıyor. Ama asıl sorum ise şu;

Kendisini şu anda LGS sınavı bekliyor. Şu anda yoğunlukla ders çalışıyor ama bu sınavdan sonra futbola yazılmak istiyor. Bundan 2 sene önce kendisini okulunda olan ufak bir kulübe yazdırmıştık ama o zamanlar topa tam vuramazdı yani gücü yetmezdi. Kendiside farkındaydı ve yaklaşık 1 aylık futbol hayatı başlamadan bitti :D

Şimdilerde ise okulunda her hafta halı saha maçı olduğu için ara sıra gidip izliyorum ve 2 yıl arasında dağlar kadar fark var artık daha düzgün vuruyor daha sert vuruyor ve daha hızlı koşuyor ama yaşından dolayı biraz geç kalmış gibi hissediyor. Kendisi şu an 14 yaşında yazın ise yazdırmayı düşünüyoruz fakat sizce geç mi? Nasıl bir yol izlememiz gerek sizce?

Şu anki futbola göre erken bile hocam 16 yaşında yazılan arkadaşım var.
Ben de 17 yaşındayım. Geç mıdır acaba?
Bazıları geç, bazıları da değil diyor.

Hocam futbol 18 yaşına kadar geç değildir 18'den sonra abartı oluyor.

Şu anki futbola göre erken bile hocam 16 yaşında yazılan arkadaşım var.

Hocam futbol 18 yaşına kadar geç değildir 18'den sonra abartı oluyor.
Hocam hiç ara vermeseydim şu an bayağı iyi olabilirdim. Cami imamı ile maç yapardık. Beni seçerdi. Yanlış pozisyona koyduklarını söylerdi karşı takıma.
İnşallah başaracağım.

Geri
Yukarı