Futbol için geç mi?

Hemen hemen her takım yazları seçmeler yapar. İstanbul takımları dışında Sivasspor falanda başka şehirlere seçme yapmaya gittiğini görmüştüm. Bu seçmeleri takip edip kayıt yaptırabilir. Şunu belirteyim ben hiç futbol oynamadım fakat çok futbolcu tanıdım arkadaş çevremden dolayı. Futbolda en ufak sakatlık her şeyi bitirebilir ve torpil olmadan yükselmek gerçekten zor. Lisedeyken ileride Barcelona'da görürüz dediğimiz adam amatörde oynuyor şimdi. Amatörde dahi güzel paralar kazananlar oluyor o ayrı ama bence futbol okulun yanında güzel bir hobi olarak kalmalı. İlerlerse ne ala fakat bir sorun olursa okula devam etme şansı olmalı diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hocam bana göre bence LGS önemli iyi bir liseye gitmesi için.

Filiz lisans herhangi bir lisansı bulunmayan, ligin her döneminde transfer dönemi vs beklemeden lisans çıkartılabilir demek başka kulüp ile yazışın bunu da belirtin kardeşinizin mevkisini, hangi ayağı kullandığını söyleyin kardeşinizin futbol oynarken videoları varsa onları da kulübe gönderin.

Yedek planın olsun onun dışında geç değil bence

Peki bu lisans için resmi bir belge çıkartmak gerekiyor mu?
Hocam tabi orası öyle de bir yerden sonra da torpil de çok işe yaramayacağını düşünüyorum çünkü çocuk yeteneksiz ise torpil uğruna iyi takımlarda oynatmazlar.

Dediğiniz gibi torpil bir işe yaramaz takıma girer girmesine ama ya kadro dışı oturur ya da yedek kalır hiçbir büyük kulüp 3-5 para uğruna takımını riske atmaz. O bir belge değil hocam hiç lisansın yoksa filiz lisans sayılırsınız bir takım sizin lisansınızı çıkarmak isterse gerekli evrakları söyler size zaten.

Anladım hocam sağ olun.
@Sinyor Ezio Auditore hocam merhabalar nasılsınız umarım iyisinizdir. Benim bir sorum olacaktı siz amatör kulüpten mi Gençlerbirliği'ne transfer oldunuz yoksa siz seçmelere falan mı gittiniz? Birde altyapı seçmeleri için en geç yaş kaç bir bilginiz var mı?
@405668 hocam size de sorayım yukarıda zaten yazdım siz nasıl bir yol izlediniz.

Son düzenleme:
Ben henüz profesyonel olmadım. Bu yaz çeşitli seçmeler deneyeceğim. Daha önce Hatayspor seçmelerine katılmıştım, seçilemedim.

Ben henüz profesyonel olmadım. Bu yaz çeşitli seçmeler deneyeceğim. Daha önce Hatayspor seçmelerine katılmıştım, seçilemedim.
Hocam peki illa seçmelerden mi iyi olunur yoksa amatör de oynatıpta iyi takımlara transfer olma gibi bir ihtimali var mıdır?

Geç değil son yaş genelde 16 oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…