Futbol için geç mi?

Peki hocam bu yaşta amatör bir kulüpte başlasa şansı olmaz mı? Ben onun çalışacağına inanıyorum. Siz kendinizde demişsiniz çalışarak kapanır diye. Biraz daha düşüncelerinizi açarsanız sevinirim teşekkürler.

14 gayet güzel bir yaş sıkı çalışır ise dediğim gibi olur herkes 16 yaşında Fenerbahçe'a takımda oynayacak diye bir kaide yok sonuçta biraz da nasip kısmet işi bu iş 16 yaşında olmaz 20 yaşında olur kendisinin elinde.
Herkes gider sen kalırsın diyor. :(

O ne ya :D

Hocayla konuşmadınız mı? Hani ben daha üst seviye bir takımda oynarsam benim için dahi olur vs diye.
Bu sezon sonunda artık ayrılmayı düşünüyorum. U16'da şu an 3. olan ve liderliğe oynayan bir takımla bağlantımız var, hevesim vs. kalmadı artık ben de ayrılmayı düşünüyorum. Umarım lisans konusunda sıkıntı yaratmaz.

Bu sezon sonunda artık ayrılmayı düşünüyorum. U16'da şu an 3. olan ve liderliğe oynayan bir takımla bağlantımız var, hevesim vs. kalmadı artık ben de ayrılmayı düşünüyorum. Umarım lisans konusunda sıkıntı yaratmaz.
Sizin için daha hayırlı olacaktır diye düşünüyorum bende.

Hangi takımdasınız hangi takıma gideceksiniz.
Sitezafer'de oynuyorum, İncirlispor yazmışsınız mesajlarınızda gördüm, U13 ya da U14 gruplarında (2018 gibi) aynı gruptaydık yanlış hatırlamıyorsam ve bizi yenmiştiniz. Ankara Birlik, Karşıyaka Güven gibi yerlere gitmek istiyorum, hayırlısı.

Sitezafer'de oynuyorum, incirlispor yazmışsınız mesajlarınızda gördüm, U13 ya da U14 gruplarında (2018 gibi) aynı gruptaydık yanlış hatırlamıyorsam ve bizi yenmiştiniz. Ankara birlik, karşıyaka güven gibi yerlere gitmek istiyorum, hayırlısı.

Hakkınızda hayırlısı olsun.

@405668 hocam merhaba bir sorum olacaktı size. Profesyonel olmak için lisans aldıktan sonra 5 yıl futbol oynamak gerekiyor diye yazıyor bir yerde. Bu doğrumu?
IMG_20220226_184349.jpg

Tamam hocam rahatsız ettiğim için kusura bakmayın galiba öyle bir şey yokmuş. TFF kendi yukarıdaki gibi bir belge yayınlamış.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim, sizin de.
Abi, bende profosyonel futbolcu olmak istiyorum, 16 yaşındayım, 3 aydır antreman yapıyorum. Koşu ve teknik antremanları yapıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir, ne yapmalıyım. Sıkıntılı bir küçüklük geçirdim, ve yardım eden kimse yok ailemden çevremden, beni 10 - 15 yaşlarında kim götürecekti antremanlara , yani tek başımayım.Beden Eğitimi öğretmeni ile konuştum iyi oynuyorsun ,lakin devamlılığın yok senden olmaz dedi. Koronavirüs yüzünden futbol oynayamadım 1 yıl, futbol hakkında tüm bilgileri araştırıyorum, futbol hakkında bilgileri yazdığım 28 sayfalık notum var. Ne yapmalıyım , tavsiyeleriniz nelerdir?

@405668 hocam merhaba bir sorum olacaktı size. Profesyonel olmak için lisans aldıktan sonra 5 yıl futbol oynamak gerekiyor diye yazıyor bir yerde. Bu doğrumu?
Eki Görüntüle 1316796

Tamam hocam rahatsız ettiğim için kusura bakmayın galiba öyle bir şey yokmuş. TFF kendi yukarıdaki gibi bir belge yayınlamış.
Zaten 2 statü var. Kardeşiniz ilk başladığında Fenerbahçe/Galatasaray gibi bir takımın altyapısında başlarsa o zaman direkt profesyonel olur. Dikkat edin, altyapı diyorum futbol okuılu değil. Amatör kulüplerde kendini kanıtlarsa gider o tarz altyapılara. Daha bunun için vakit var.
Abi, bende profosyonel futbolcu olmak istiyorum, 16 yaşındayım, 3 aydır antreman yapıyorum. Koşu ve teknik antremanları yapıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir, ne yapmalıyım. Sıkıntılı bir küçüklük geçirdim, ve yardım eden kimse yok ailemden çevremden, beni 10 - 15 yaşlarında kim götürecekti antremanlara , yani tek başımayım.Beden Eğitimi öğretmeni ile konuştum iyi oynuyorsun ,lakin devamlılığın yok senden olmaz dedi. Koronavirüs yüzünden futbol oynayamadım 1 yıl, futbol hakkında tüm bilgileri araştırıyorum, futbol hakkında bilgileri yazdığım 28 sayfalık notum var. Ne yapmalıyım , tavsiyeleriniz nelerdir?
Abi demene gerek yok yaşıtınım. Hiç futbol çevren yok mu? Arkadaşlarından birisinden rica et benim için hocayla konuşur musun tarzından. Ben de babasız büyüdüm elimden tutan olmadı, çok yer denedim. Kesinlikle bi' bağlantın varsa bir kaç antrenmana çıkmak için konuş.

Geri
Yukarı