Futbol oynadıktan sonra başlayan topuk ağrısı

Punisher cat

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Futbol oynamaya başladıktan yarım saat sonra topuğumda bir ağrı oluşuyor. Ağrı henüz sıcak olduğu için futbol oynarken çok rahatsız etmiyor. Fakat eve gelip duş aldıktan sonra sol topuğumda büyük bir ağrı başlıyor. Topallaya topallaya yürüyorum. 3-4 gün sonra ağrısı tamamen geçiyor. Bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Sık sık oynamayıp benim gibi ayda yılda bir arkadaşlarla halı saha yapıyorsan hamlıktan olabilir. Sıcağıyla ben de hissetmiyorum ama eve gidince özellikle birkaç saat felaket acısı çıkıyor.

Uzan, ayaklarının altına sandalye koyup ayaklarını belli bir süre havada kalacak şekilde tut.

Sık sık oynamayıp benim gibi ayda yılda bir arkadaşlarla halı saha yapıyorsan hamlıktan olabilir. Sacağıyla ben de hissetmiyorum ama eve gidince özellikle birkaç saat felaket acısı çıkıyor.

Uzan, ayaklarının altına sandalye koyup ayaklarını belli bir süre havada kalacak şekilde tut.

Ben sık sık oynuyorum. Geçen senelerde de vardı bu şikayetim krampon değiştirdim 1 sene ağrı hissetmedim. Fakat geçen aylarda yine başladı. Bir de belirtmek isterim sadece sol topukta ağrı oluşuyor.

Geri
Yukarı