1,5 saat boyunca futbol oynadıktan sonra ayak ve ayak bileği ağrısı

Yok hocam estağfurullah. Peki hocam biraz konu kayacak fakat çalım önerileriniz var mı marsilya dönüşü veya çift dokunuş oda her ne kadar yarım yamalak olsa da öneriniz var mıdır?
Hocam Rulet veya Gökkuşağı kullanabilirsiniz, ya da illa bilinen bir çalımı atmak zorunda değilsiniz. Kendiniz uydurun bir şeyler, arkadaşlarınızın üstünde denersiniz. Hatta ben böyle yaparak 2-3 kendime has çalım bulmuştum.

Hocam rulet veya gökkuşağı kullanabilirsiniz, ya da illa bilinen bir çalımı atmak zorunda değilsiniz. Kendiniz uydurun bir şeyler, arkadaşlarınızın üstünde denersiniz. Hatta ben böyle yaparak 2-3 kendime has çalım bulmuştum.

Hocam gökkuşağı aşırı zor, rulet denemeyi düşünüyorum ama yapmak istediğim biraz daha dönüp geçmeli veya topu atıp geçmeli çalımlar olmalı.

Hocam gökkuşağı aşırı zor, rulet denemeyi düşünüyorum ama yapmak istediğim biraz daha dönüp geçmeli veya topu atıp geçmeli çalımlar olmalı.
Hocam Gökkuşağı normal yerinizde yaparken kolay ama önemli olan koşarken yapabilmek. Ben denerken bir kaç kez ayağımı burkmuştum, cidden yetenek istiyor yapabilmek için.

Topu atıp geçmeli çalım demişken aklıma geldi. Benim kendi uydurduğum bir çalım vardı, topu tabanımla ileri atmış gibi yapıp tekrar tabanımla geri çekip aradan apuç atıp geçiyordum. Stoper atlatmak için kullanıyordum bunu. Sizde deneyin isterseniz.

Hocam gökkuşağı normal yerinizde yaparken kolay ama önemli olan koşarken yapabilmek. Ben denerken birkaç kez ayağımı burkmuştum, cidden yetenek istiyor yapabilmek için.

Topu atıp geçmeli çalım demişken aklıma geldi. Benim kendi uydurduğum bir çalım vardı, topu tabanımla ileri atmış gibi yapıp tekrar tabanımla geri çekip aradan apuç atıp geçiyordum. Stoper atlatmak için kullanıyordum bunu. Sizde deneyin isterseniz.

Teşekkürler hocam yarın bir deniyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı