Futbol oynarken bayılacak gibi oluyorum

SeeAndLive

Decapat
Daha fazla  
Bugün okul da futbol oynarken nefes nefese kalmıştım. Sonra midem bulandı bayılacak gibi oldum gözüm karard. I bu ben de 5 6 ay önce oluyordu ama düzenli idman yaptım bayağıdır olmuyordu ama bugün yine oldu. Bilgiler: İzmir hava durumu 32 dereceydi, yemek yememiştim, yüzümde maske ile oynuyordum bu dediğim sebeplerden dolayi mi karşılaşıyorum acaba bu durumla?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç kilosunuz? Ben şahsen ayı gibi biriyim o yüzden bu tarz şeyler aşırı zorlanınca oluyor. Bisiklet sürerken kalp ritmimin 190 gördüğünü hatırlıyorum.

Bugün okul da futbol oynarken nefes nefese kalmıştım. Sonra midem bulandı bayılacak gibi oldum gözüm karard. I bu ben de 5 6 ay önce oluyordu ama düzenli idman yaptım bayağıdır olmuyordu ama bugün yine oldu. Bilgiler: İzmir hava durumu 32 dereceydi, yemek yememiştim, yüzümde maske ile oynuyordum bu dediğim sebeplerden dolayi mi karşılaşıyorum acaba bu durumla?

Maske agzınızda mıydı neden yemek yemiyorsunuz.

Maske ile futbol oynanmaz. Vücut oksijen istiyor ama sen ihtiyacı karşılayamıyorsun.

Özgüvensizlikten okulda takıyorum maalesef.
Maske agzınızda mıydı neden yemek yemiyorsunuz.
Kantin çok pahalı oraya o parayı vereceğime çıkışta tavuk dürüm yedim
Kaç kilosunuz? Ben şahsen ayı gibi biriyim o yüzden bu tarz şeyler aşırı zorlanınca oluyor. Bisiklet sürerken kalp ritmimin 190 gördüğünü hatırlıyorum.

Kalp ritminizi nasıl görüyorsunuz? Ve 1.64 boy 50 kilo yaş 14.

Tam benim kafamdasınız ben öyle yapa yapa 130 kilolara kadar çıktım şu an gram yemek yememeye çalışıyorum. Tavsiyem bir gün tak diye koladır dürümdür o tarz fast-food tarzı yiyecekleri kesmeniz. İşe yarıyor.

Kalp ritminizi nasıl görüyorsunuz? Ve 1.64 boy 50 kilo yaş 14.
Samsung Galaxy Watch Active var oradan ölçüyorum. Kilon o kadar yok muhtemelen maskeyle alakalı bir sorun bu. Ama dediğim gibi eğer metabolizman da kötüyse fast-food tarzı yemeklere sakın başlama sonra bırakması uzun sürer.

Tam benim kafamdasınız ben öyle yapa yapa 130 kilolara kadar çıktım şu an gram yemek yememeye çalışıyorum. Tavsiyem bir gün tak diye koladır dürümdür o tarz Fast-food tarzı yiyecekleri kesmeniz. İşe yarıyor.

Samsung Galaxy Watch active var oradan ölçüyorum. Kilon o kadar yok muhtemelen maskeyle alakalı bir sorun bu. Ama dediğim gibi eğer metabolizman da kötüyse Fast-food tarzı yemeklere sakın başlama sonra bırakması uzun sürer.

Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı