Futbolcu olabilir miyim?

EfeMetin

Decapat
Daha fazla  
Mahallenin en iyisi falan değilim. Okulun da en iyisi değilim. Çalışarak olur mu sizce?

Orta düzey oynuyorum. Birkaç tane hareket biliyorum. Bu kadar.

Mahallenin en iyisi falan değilim. Okulun da en iyisi değilim. Çalışarak olur mu sizce?

Orta düzey oynuyorum. Birkaç tane hareket biliyorum. Bu kadar.
Afrikalı futbolcular gerçekten yetenekle bir yerlere geliyorlar avrupa asya bilemem yüksek ihtimal torpil iledir. Tanıdıklarının olması lazım. Torpil çok fazla gerekiyor. Aynı zamanda yetenek. 2'si de sende olmadığına göre çok zor.

Yetenek var top kontrolüm falan iyi.

Yaş kaç bilmiyorum dostum çok zor ama her erkeğin aklından küçükken çok defa geçmiştir sonra da herkes acı gerçekle yüzleşmiştir bence yol yakınken boş ver futbolu ders çalış brom bol şans. +olarak bir sürü çok yetenekli futbolcular var en kötü şehrin en kötü altyapısına git topla dans eden 10 larca çocuk var ama çoğu futbolla ilgili meslek sahibi olamıyor ya alt takımlarda çürüyorlar ya da seçilmeyi bekleyip yıllarca bekliyorlar yani zor parlamak heelki apayrı zor.

Son düzenleme:
Yaş kaç bilmiyorum dostum çok zor ama her erkeğin aklından küçükken çok defa geçmiştir sonra da herkes acı gerçekle yüzleşmiştir bence yol yakınken boş ver futbolu ders çalış brom bol şans.
14 yaşındayım

okulda iyi değil derken okulda oynamaktan utanıyorum dalga geçiyolar çünkü en ufak şeyde

Yeni konular

Geri
Yukarı