Futbolculuk için 15 yaş geç mi?

Sam00

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 6 yaşımda futbol için bir kulübün altyapısına girdim ve 12 yaşıma kadar oynadım fakat, tam seçmelerin olacağı hafta hepimizin hayatını mahveden korona virüsü çıktı seçmeler iptal oldu ve ben futbolu bıraktım. Her gece yatmadan önce kendimi suçluyorum daha çok çalışmak yerine neden pes ettim diye. Yeteneğimde vardı yaşıtlarıma göre hocalarda bunu biliyordu hatta bana özel antrenman yaptırıyorlardı bunların başında kondisyon antrenmanı geliyordu. Her şeye sıfırdan başlamaya karar verdim fakat 15 yaşından sonra bu yapılır mı bilmiyorum tekniğim halen daha çok iyi fakat, hala kondisyon konusunda sıkıntılarım var ve boyuma göre kilom biraz fazla. Fiziğim kuvvetli. Kısacası tek sorunum kondisyon ve uzun süredir okulda beden dersleri dışında futbol oynamamam. Tekrardan bir altyapıya yazılmayı düşündüm fakat yaş sınırı var 15 yaş ve üstü giremiyor çoğu yerde böyle. Aranızda amatör futbolcu veya bu konularda bilgisi olan varsa bilgi verirse çok sevinirim. ( mevki: Sol bek boy: 1,65 kilo: 73 )

Hayır. Bende 15 yaşındayım ve futbolcu olmak için çalışıyorum. Sende diyorsun tekniğim iyi diye. Sakın bırakma ve bu yolda devam et.

Geri
Yukarı