Futbolda benden daha iyilerinin olduğu düşüncesi nasıl geçer?

slainN

Centipat
Daha fazla  
Ne zaman akrabalarıma ve arkadaşlarıma futbolcu olmak istediğimi söylesem olumsuz cevap vermeden "senden daha iyileri de olabilir, seni bulmaları zor" gibi cümleler kuruyorlar. Bende yaşıtlarım gibi oynuyorum fakat rakiplerimi nasıl şaşırtacağımı çok iyi biliyorum. Ve en özel bulduğum yeteneğimde şut, duran toplar, uzak mesafe şut. Tam ofansif orta saha seziyorum ve bu mevkiyi de seviyorum. Yazın seçmelere katılmayı düşünüyorum. Uzaktan şut ve oyun kurma işini iyi yaparsam neden neden olmasın? Bu yaşıma kadar çok hayal değiştirdim fakat bunda eminim. Sizce gerçekten devam etmeli miyim, söylenenlere kulak asmamalı mıyım? Yaş 13.

Sizce gerçekten devam etmeli miyim, söylenenlere kulak asmamalı mıyım? Yaş 13.
Yaş 13. Elbette sıkıca çalışmaya devam edip seçmenleri kovalamanız gerekir. Gidebildiğiniz tüm seçmelere gidin, seçilmeniz şart değil oranın tecrübesini tatmak bile size çok şey kazandıracak.

Ne zaman akrabalarıma ve arkadaşlarıma futbolcu olmak istediğimi söylesem olumsuz cevap vermeden "senden daha iyileri de olabilir, seni bulmaları zor" gibi cümleler kuruyorlar. Bende yaşıtlarım gibi oynuyorum fakat rakiplerimi nasıl şaşırtacağımı çok iyi biliyorum. Ve en özel bulduğum yeteneğimde şut, duran toplar, uzak mesafe şut. Tam ofansif orta saha seziyorum ve bu mevkiyi de seviyorum. Yazın seçmelere katılmayı düşünüyorum. Uzaktan şut ve oyun kurma işini iyi yaparsam neden neden olmasın? Bu yaşıma kadar çok hayal değiştirdim fakat bunda eminim. Sizce gerçekten devam etmeli miyim, söylenenlere kulak asmamalı mıyım? Yaş 13.

Devam etmeni öneririm fakat eğer kendini gelişterecek isen devam et tamam diyelim belli bir müddet gittin fakat kendini alt liglerde bırakacak isen aileni dinlemeni daha çok tavsiye ederim inşallah iyi yerlere gelirsin.

Seçmelere gidebilme şansım olsa kesinlikle giderdim. Siz kesinlikle her seçmeye katılın. Sizi seçmek zorunda değiller başka seçmelere katıl o olmadıysa öbürü olur öbürü olmadıysa bir başkası olur kesinlikle hayallerinin peşinden koş. Benim şansım olsa keşke seçmeler için ama ne yazık ki yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı