Futbolda hangi mevkide oynamalıyım?

superpower

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben sağ ayağım, boyum uzun, iyi kafa atarım, yükseğe zıplayabilirim.
Defansım iyi, açılmayı seviyorum, hızlı koşarım güzel paslar çıkarırım, kolay kolay yorulmam.
Bazen şaşırtıcı goller atabilirim yüksek paslar atarım, şutlarım sert, bitiriciliğim düşük, bazen büyük patlamalar yaparım, çalımlarım 6/10 diyebilirim sizce ben hangi mevkide oynamalıyım?

Merhaba arkadaşlar ben sağ ayağım, boyum uzun, iyi kafa atarım, yükseğe zıplayabilirim.
Defansım iyi, açılmayı seviyorum, hızlı koşarım güzel paslar çıkarırım, kolay kolay yorulmam.
Bazen şaşırtıcı goller atabilirim yüksek paslar atarım, şutlarım sert, bitiriciliğim düşük, bazen büyük patlamalar yaparım, çalımlarım 6/10 diyebilirim sizce ben hangi mevkide oynamalıyım?

Sağ bek bence daha iyi olur ya da sağ bölge OS.

Orta saha, sağ bek veya sağ kanat iyidir. Eğer hızlı koşuyor ve hızlı yorulmuyorsanız orta sahada mantıklı olabilir.

Bitiriciliğim düşük demişsiniz bu yüzden oyunun ofansif kısmında zorlanabilirsiniz. Ayrıca profiliniz ''Rodri'yi'' anımsatıyor. Defansif orta saha olabilirsiniz veya ters ayaklı kanat oyuncusu profiline geçerek solda da iş yapabilirsiniz. Benim tavsiyem dos olur.

Geri
Yukarı