Futbolda kendimi nasıl gösterebilirim?

Öncelikle herkese merhaba. Biliyorum herkesin futbolcu olma gibi bir hayali vardır ama ben kendime o kadar güveniyorum ki sahada her türlü performansı sergileyeceğimi düşünüyorum. Beşiktaşlıyım 15 yaşındayım ve kendimi sahada gösterip seçilmek istiyorum. Sizden ricam bildiğiniz (İstanbul içinde)seçmeler olacak yer var mı?

Futbol okuluna gitme şu an topçulardan futbol okulundan çıkma birisi doğru düzgün göremezsin bir çoğu amatör takımlar da göstermiştir kendisini. Doğru olan bu zaten. Futbol okuluna para basıp güzel övgüler almak yerine futbolun gerçekleriyle normal bir amatör klüpte gelişip kendini gösterebilirsin.

Son düzenleme:
Futbol okuluna gitme şu an topçulardan futbol okulundan çıkma birisi doğru düzgün göremezsin bir çoğu amatör takımlar da göstermiştir kendisini. Doğru olan bu zaten. Futbol okuluna para basıp güzel övgüler almak yerine futbolun gerçekleriyle normal bir amatör klüpte gelişip kendini gösterebilirsin.
Katılmıyorum. Amatör kulüpte gelişmek her zaman daha zordur. Her yerde torpil var. Futbol okuluna göre daha fazla yeteneğe ihtiyaç gerekiyor. Sıfırdan gelişim zordur. Arkadaş kendine güveniyorsa olabilir.

Geri
Yukarı