Futbolda Mevkimi Bulamıyorum

ClarX1

Zeptopat
Daha fazla  
Paslarım iyi çabuk yoruluyorum. Orta bir hız seviyesinde koşuyorum ortalarım fena değil gelistirilebilir şutlarım ve bitiriciligim berbat fizigim kotu 15 yasındayım 55 kiloyum 170 boyum var solağım bir ileri gidip geriye 2 3 kez git gel yapınca otomatikman bitiyorum. Çalımlarımın ve diriplingimin üst seviyelerde oldugunu dusunuyorum. Mevki önerileriniz nelerdir? Ve bana futbolda önerebilecegınız antrenmanlar var mı? Ek olarak bir beslenme programı ve kondisyon arttırıcı şeyler önerirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Paslarım iyi çabuk yoruluyorum. Orta bir hız seviyesinde koşuyorum ortalarım fena değil gelistirilebilir şutlarım ve bitiriciligim berbat bir ileri gidip geriye 2 3 kez git gel yapınca otomatikman bitiyorum. Çalımlarımın ve diriplingimin üst seviyelerde oldugunu dusunuyorum. Mevki önerileriniz nelerdir? Ve bana futbolda önerebilecegınız antrenmanlar var mı?

Kondisyon geliştirirsen 6-8 numara tarzı bir şey olursun ancak onun dışında mevki imkansıza yakın.

Paslarım iyi çabuk yoruluyorum. Orta bir hız seviyesinde koşuyorum ortalarım fena değil gelistirilebilir şutlarım ve bitiriciligim berbat bir ileri gidip geriye 2 3 kez git gel yapınca otomatikman bitiyorum. Çalımlarımın ve diriplingimin üst seviyelerde oldugunu dusunuyorum. Mevki önerileriniz nelerdir? Ve bana futbolda önerebilecegınız antrenmanlar var mı?
Yaş boy kilo kaç ona göre belki mevki önerebilirim.

Defansif orta saha ya da direk stoper oynayabilirsin ama kilo boyda öğrenmemiz lazım.
Kilom 55 boyum 170 solagım sağ ayagimida kullanabiliyorum
Yaş boy kilo kaç ona göre belki mevki önerebilirim.
Yaş 15 boy 170 kilo 55 sol ayagım sağı da kullanabiliyorum cok iyi olmasada

Kondisyon geliştirirsen 6-8 numara tarzı bir şey olursun ancak onun dışında mevki imkansıza yakın.
Tamam teşekkürler önerebileceginiz antremanlar var mı ?

Geri
Yukarı