Futbol mevkimi nasıl değiştirebilirim?

Synix

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu şekilde anlatayım 6 yaşımda futbolla tanıştım. Mevkimi hatırlamıyorum maçlara çıkmıştım ama çok kötü oynuyordum açıkçası. Şimdi 12 yaşlarındayım ve bir tane spor kulübünde yaz boyu kursa gittim. Hoca beni seçti büyük ihtimalle lisansım çıkıyor yakında inşallah. Her şey çok güzel falan ben idmanlarda maçlarda hep sol kanat oynardım şu anda bayağı iyi şutlarım var top sürmem kötü onun dışında iyi top sürmeyi de yaparsam 10/10 oyuncuyum. Şu şekilde boyum yaşıtlarıma göre biraz fazla uzun uzunlar hani defansa geçer ya hoca beni defans da oynatmayı düşünüyor şimdi top süremiyorum diye golcü birini defansa geçmek anlayamadım şimdi bir de şöyle en iyi kim oynuyor tartışmasında 2 isimden birtanesiyim ama anlarsınız ya bayağı da hızlıyım fakat top sürmem öyle çok kötü değil. Çalışırsam 10/10 aynı zamanda çalışıyorumda şimdi sorum şu futbolda ileride mevkimi değiştirebilir miyim veya sizce hocayı beni defansa koymaktan vazgeçmesi için oynayışımı görmesini sağlayabilir miyim? Çünkü ben gol atmayı istiyorum golü engellemeyi değil.

Kankam 16 yaşındayım İzmir Bornova'da bir klüpte oynuyorum. Bende 6 yaşlarımda başladığım zaman kaleciydim şu an merkez forvette oynuyorum ve bayağı da iyi oynuyorum. Tek yapman gereken fazlaca çalışmak sonra hocandan rica edeceksin seni ileri pozisyonlarda denemesi için ama hemen olacak bir şey değil. Kendimden örnek vereyim önce kaleden çıkıp hücuma katılan defans oyuncusu olarak oynamaya başladım daha sonra da sağ kanatta oynadım en sonunda kendi mevkime merkez forvete geçtim.

Kankam 16 yaşındayım İzmir Bornova'da bir klüpte oynuyorum. Bende 6 yaşlarımda başladığım zaman kaleciydim şu an merkez forvette oynuyorum ve bayağı da iyi oynuyorum. Tek yapman gereken fazlaca çalışmak sonra hocandan rica edeceksin seni ileri pozisyonlarda denemesi için ama hemen olacak bir şey değil. Kendimden örnek vereyim önce kaleden çıkıp hücuma katılan defans oyuncusu olarak oynamaya başladım daha sonra da sağ kanatta oynadım en sonunda kendi mevkime merkez forvete geçtim.

Abi çok çalışıyorum bitiriciliğimde iyi boyum biraz daha fazla uzun diye defansa koyuyor dedim hoca beni defansa koyacak madem neler yapabildiğimi göstereyim dedim aldım topu karşı kaleye çalım atarak gittim gol attım yok hoca illa defansa koyuyor.

Geri
Yukarı