Futbolda neden berbatız?

Sence gerçekten taktiklemi yendiğimizi düşünüyorsun. Şenol güneş fanı dostum Hollanda'nın önceki kadrosuna bakar mısın bir de eksiklerine.
taktikle yenmediysek neyle yendik :D hey allahım ya.Şenol güneş fanı değilim tek sorunun hocada olmadığını söylüyorum ve Şenol güneşe başarısız demene gülüyorum

Çünkü sistemin yok. Siyaseti ayrı, futbolun içinden gelemeyen ayrı.. Umarım akıllanmaz ve böyle devam ederiz.

Taktikle yenmediysek neyle yendik :D hey Allah'ım ya. Şenol güneş fanı değilim tek sorunun hocada olmadığını söylüyorum ve şenol güneşe başarısız demene gülüyorum.

Şenol güneş başarısızdır. Kenan karamın fanıdır ve seninde şenol güneş fanı olduğunu düşünüyorum. Hollanda maçını hakemle kazandık bunu herkes farkında maçı açıp izlemeni tavsiye ederim. Fransa maçında adamlar ciddi bile olmadı eğer maçı izlediysen.

Ülkede tartışmasız en çok sevilen ve konuşulan spor dalı futbol. Ancak zannediyorum ki en başarısız olduğumuz da futbol. 40 yılın başı maç izleyeyim dedim, Türkiye-Hollanda maçı vardı. En son futbol maçı izleyeli 4-5 yıl olmuştur.
En son %65-%35'Ti topa sahip olma oranı. %70 olmuşlardır şu anda herhalde.
İlk yarıda 3 tane gol yedik.
Hepsini geçtim, bir sürü sarı kart ve kırmızı kart yedik ilk yarıda. Yemin ediyorum utandım.
Bize barbar diyorlar, şu futbol maçını izlediğimde hak vermeye başladım.

Her şey de berbatız?

Geri
Yukarı