Futboldan nefret etmek normal mi?

mikroyumuşak

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sinop
Daha fazla  
Bir erkeğim ve futbolu gram sevmiyorum. Yaşıtlarıma bakıyorum onlar neredeyse her gün ayaklarında top bir o yana bir bu yana atıyorlar. Bir şey anladığımda yok zaten, bir kaç kavramı biliyorum. Ve bunların hepsi bana garip geliyor, bir boşluk hissediyorum sanki içimde. Sizce futbolu sevmemek normal bir şey mi?

(Nefret etmiyorum sadece oynamayı sevmiyorum)

Son düzenleme:
Bir erkeğim ve futbolu gram sevmiyorum. Yaşıtlarıma bakıyorum onlar neredeyse her gün ayaklarında top bir o yana bir bu yana atıyorlar. Bir şey anladığımda yok zaten, bir kaç kavramı biliyorum. Ve bunların hepsi bana garip geliyor, bir boşluk hissediyorum sanki içimde. Sizce futbolu sevmemek normal bir şey mi?
Gayet normal ben de pek sevmezdim, şu an sadece aile büyükleriyle otururken seyretmeye yeni yeni katılıyorum o kadar.

Gayet normal, herkes herşeyi sevmek zorunda da değil.
İyi yanından bakın, en azından maç günü fanatikleşen kızlar gibi değilsiniz.

Çok normal hocam. Herkes aynı şeyi düşünmez ve zorunda da değil. Sadece bazı kişiler zorbalık yapabilir onları umursamayın.

Bence gayet normal isteyen sever isteyen sevmez bende oynamayı sevmem ama izlemesini severim mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı