Fuxi H3 alınır mı?

E modelini hiç görmedim, yorum yapamam.

E modelini hiç görmedim, yorum yapamam.
videoyu inceleyip geri dönüş sağlayabilir misin acaba

Uygun fiyatlı kulaklıkla Valorant'ta ses kasmak - Havit Gamenote H2002E inceleme​

video ismi bu dostum aratarak bakabilirsin Kerem Enginar kanal ismi

Ben Trendyol'dan fuxi H3 aldım. Zamanında 170TL'ye aldığım Rampage X jammerdan bariz daha kötüydü (oyunda). Ses seviyeside çok düşük geldi. Direkt iade ettim ve 1 hafta sonra kabul edildi o konuda sıkıntı yaşamadım.

öncelikle uzun aradan sonra kulaklığı almaya karar verdim kulaklık gayet hafif ve rahat ama arada bi sesler cızırdamaya başlıyo bunu kapa aç yaparak düzeltebiliyosunuz fakat oyunları aşırı tryhard oynayan birisiyseniz aşırı bi oyun kullanışlılığı yok sesler gayet güzel sakin oyun oynayan biri olarak bu fiyata gayet memnunum

Gerçekten bende aynı şekilde pür dikkat okudum. Fakat bir sonuca varamadım çünkü herkesten ayrı bir fikir çıkıyor. Biri diyor ben kulaklığı sevdim, biri ise tam tersini söylüyor. Yani 2. Olarak ürünü iade etmeyeceğim, kargoya verildi büyük ihtimalle yarın gelir. Denerim, yorumlarım size deneyimlerimi aktarırım. Performans kötü ise iade ederim.

Arkadaşlarım kulaklık elime ulaştı, ve şu anki deneyimimde ses kalitesi normalin üstü, bassları çok ufak emiyor, çok rahat ses kasılıyor, mikrofon kalitesi de ortalama.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…