fuzulhome.com'da kulaklıklar neden çok ucuz?

@Buseg
Hocam çok geçmiş olsun.
Olaylar nasıl gelişti, ne almak istediniz, parayı aldıktan sonra bir daha iletişim kurabildiniz mi? Biraz detaylandırır mısınız rica etsem.

Arkadaşlar fuzulhome adlı siteyi intagramdan ve normal olarak şikayet edin. Adamlar dolandırıcı sahibi(enes akçadağ) ve muhasebeci dediği (muhammet barış kabaktepe) adlı isimleri savcılığa kadar şikayet edin ki gerekli işlemler yapılsın inşallah mağdurların hakkı hem adalet hemde mali yönden yerini bulur. Böyle kansızlar kolay para kazanma peşinde ama aşlah bi yerlerden çıkartır inşallah.!

Ben de ürün alacaktım bilgi verir misiniz dolandırıcılar mı? Endişelendim fiyatlar aşırı uygun Instagram sayfasında müşteri memnuniyeti diye yazıyor bilgisi olan yazabilir mi?

Adamlar da suç yok, bizim millet enayi, doymadılar kandırılmaya. Yıllardır aynı metotlar her seferinde dolandıracak keriz buluyolar, vallahi helal olsun.
İletişim kurduktan sonra asla içime sinmedi zaten direkt araştırdım.Allah kimseyi düşürmesin bugünler de böyle bir dolandırıcılığın içine..Ne kadar vicdansızlar..

Geri
Yukarı