FX 4100 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

teşekkür ederim yardımların için allah razı olsun

gtx1050 buldum 650 iş görürmü

Rica ederim dostum ne demek. Allah senden de razı olsun. Bunu sana tam olarak söyleyebilmem için bana oynamak istediğin oyunları hangi ayarlarda oynamak istediğini ve ortalama almak istediğin FPS değerlerini bana söylemen gerekiyor.

Bu noktada bir önceki mesajımda hesaplamalarda ekran kartına maksimum ne kadar bütçe ayırabilirsin bunu da düşünmen gerekiyor. Bu detayları düşün ve bana yaz. Sonrasında ne yapabileceğimize bakalım.

Rica ederim dostum ne demek. Allah senden de razı olsun. Bunu sana tam olarak söyleyebilmem için bana oynamak istediğin oyunları hangi ayarlarda oynamak istediğini ve ortalama almak istediğin FPS değerlerini bana söylemen gerekiyor.

Bu noktada bir önceki mesajımda hesaplamalarda ekran kartına maksimum ne kadar bütçe ayırabilirsin bunu da düşünmen gerekiyor. Bu detayları düşün ve bana yaz. Sonrasında ne yapabileceğimize bakalım.
toplam 2000 tl ayırabilirim hepsine pubg orta veya yüksek ayarlarda 60 fbs sabit almak istiyorum

Arkadaşım işlemci ve ekran kartını satınca zaten eline 400-500 TL arası bir bütçe gelir.

Monitörünün marka, model ve özellikleri ne? Önemli. Ayrıca işlemci ve ekran kartı için ayırdığın bütçe ne? Şu anki işlemcini stok soğutucu ile mi kullanıyorsun? Güç kaynağının özellikleri ne? Anakartın 990 chipset olduğu için anakartın gayet yeterli. 8 GB RAM eklemen güncel oyunları oynayabilmen açısından faydalı olur. Sistemi oluşturduktan sonra F/P 240 GB bir SSD çok iyi gider.

Sen önce ayırdığın bütçeyi belirt.
kendı pc dısında ufak tefek ısler ıcın eskı bılgısayarı kulanıyrum buna Asus STRIX Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB OC yakısırmı
Operating System
Windows 10 Pro 64-bit
CPU
AMD FX-4100
Zambezi 32nm Technology
RAM
8,00GB Dual-Channel DDR3 @ 803MHz (11-11-11-29)
Motherboard
ASUSTeK Computer INC. M5A78L-M LX3 (AM3R2)
Graphics
PHL 203V5 (1600x900@60Hz)
1024MB ATI AMD Radeon HD 6570 (ASUStek Computer Inc)
Storage
149GB MAXTOR STM3160215AS ATA Device (SATA )
465GB Seagate ST500DM002-1BD142 ATA Device (SATA )

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı