FX 4100 ve GT 430 sistem Rainbow Six Siege oynatır mı?

SabriBurkay

Hectopat
Daha fazla  
  • İşlemci : AMD FX4100
  • Ekran Kartı : GeForce GT 430 2 GB
  • RAM : 4GB 1333 MHz
  • Çözünürlük : 1366x768
  • İşletim Sistemi : Windows 10

Steam'dan Rainbow Six Siege Starter Edition alacağım bilgisayarım kaldırır mı bilmiyorum. En düşük ayarlarda oynayabilirim ama çözünürlüğü düşürmek istemem. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • İşlemci : AMD FX4100
  • Ekran Kartı : GeForce GT 430 2 GB
  • RAM : 4GB 1333 MHz
  • Çözünürlük : 1366x768
  • İşletim Sistemi : Windows 10
Steam'dan Rainbow Six Siege Starter Edition alacağım bilgisayarım kaldırır mı bilmiyorum. En düşük ayarlarda oynayabilirim ama çözünürlüğü düşürmek istemem. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Hocam merhaba,

Sistem hakkında bir yorumda bulunmayacağım sadece bir öneride bulunmak istedim. Daha önce oyunu alıp iade etmediyseniz Steam üzerinden oyunu alıp, 2 saati geçmeyecek şekilde oynayıp test edebilirsiniz. 14 gün içerisinde ve 2 saati geçmediğiniz taktirde oyunu iade etme ve paranızı geri alma hakkınız bulunuyor, sadece bilgi vermek istedim yanlış anlaşılmasın :)

Daha önce birkaç defa yaptığım bir işlemdir, sorularınız varsa yardımcı olabilirim.

Bu arada Six Siege'de 1000 saat oynamam var ve Starter Edition tavsiye etmiyorum, oyun için operatörleri açmak bir süre sonra çile haline gelebiliyor Starter Edition'da.

Ekran kartı konusunda sıkıntı en iyi ihtimal ile 720P'de en düşük grafik ayarlarında 20-25 FPS alırsınız GT 1030 alabilirseniz alınız.
GT 1030 güzel kart ama şuan öyle bir bütçem yok, 30 FPS'den aşağısını görmesin yeter benim için.
Cevabınız için teşekkürler.

Hocam merhaba,

Sistem hakkında bir yorumda bulunmayacağım sadece bir öneride bulunmak istedim. Daha önce oyunu alıp iade etmediyseniz Steam üzerinden oyunu alıp, 2 saati geçmeyecek şekilde oynayıp test edebilirsiniz. 14 gün içerisinde ve 2 saati geçmediğiniz taktirde oyunu iade etme ve paranızı geri alma hakkınız bulunuyor, sadece bilgi vermek istedim yanlış anlaşılmasın :)

Daha önce birkaç defa yaptığım bir işlemdir, sorularınız varsa yardımcı olabilirim.

Bu arada Six Siege'de 1000 saat oynamam var ve Starter Edition tavsiye etmiyorum, oyun için operatörleri açmak bir süre sonra çile haline gelebiliyor Starter Edition'da.
Ben de aynı şeyi düşünüyordum. Steam'den indirip deneyeceğim ama şuan sadece Starter Edition alacak durumdayım.
Cevabınız için teşekkürler.

Umarım istediğiniz değeri alırsınız. (y)
Sonuçlardan haberdar edeceğim sizi.

Oyunu bugün denedim ve 1366x768 ayarda ve en düşük grafiklerde 20-25 fps aldım. Ben de mecburen çözünürlüğü düşürdüm 1024x768 ayarda yine en düşük grafiklerde 30 fps almayı başardım arada 27-28 fps değerlerine düşüyor. Sağlık olsun oynayacağız artık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı