FX 4300 GTX 550 Ti sistem performansı düşük

yasin47

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben bilgisayarı yeni aldım. Daha internet yok bilgisayarda ama biraz takılıyor. Monitör de tam ekran olmuyor. Çözünürlük de düşükte. Ben HDMI kablosunda sorun var diye düşünüyorum. Bilgisayarın performansı çok dusuk. Hangi ayarları yaparsam yükselir? Windows 11, güncellemedim daha.

Sistem özeliği.
AMD FX 4300.
GTX 550 Ti
8 GB RAM.
120GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olamadı knk erişim engellendi diyor
Dostum senin windowsta tam erişim iznin yok büyük ihtimal bundan kaynaklanıyor. Bilgisayarda başka bir windows hesabı varmı? Yoksa şu videodaki 2.ci yöntemi denermisin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum senin windowsta tam erişim iznin yok büyük ihtimal bundan kaynaklanıyor. Bilgisayarda başka bir windows hesabı varmı? Yoksa şu videodaki 2.ci yöntemi denermisin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yine olmadı

Oldu knk yaptım şimdi teşekkür ederim

İndirdim rari ama yine olamdi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı