FX 4300 GTX 550 Ti sistem performansı düşük

yasin47

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben bilgisayarı yeni aldım. Daha internet yok bilgisayarda ama biraz takılıyor. Monitör de tam ekran olmuyor. Çözünürlük de düşükte. Ben HDMI kablosunda sorun var diye düşünüyorum. Bilgisayarın performansı çok dusuk. Hangi ayarları yaparsam yükselir? Windows 11, güncellemedim daha.

Sistem özeliği.
AMD FX 4300.
GTX 550 Ti
8 GB RAM.
120GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Kanka bir de bir şey daha diyeceğim ben HDMI ile görüntü alıyorum ama görüntü kalitesi kötü bir de ekran tam olmuyor tam ekran olmuyor sorun HDMI da mi yoksa Windows 10 güncellemedim ondan mı?

GeForce 500 serisi tıkladım indiriyorum şimdi başka ne yapmalıyım.

Başka bir şey yapmana gerek yok kankam olması lazım.

Sürücü yükleniyor diyor ama yüklenmiyor.

Kanka sürücü yükleniyor diyor ama yüklenmiyor.

Sürücü yükleniyor diyor ama yüklenmiyor.

Driver yükle hocam kasma ondan kaynaklı aynısını laptoptayken Windows 10 da yaşamıştım. Windows'ta scroll atarken bile kasıyordu. Başka bir şey yapmana gerek yok. Windows 11 için sistemin çok yetersiz. Windows 10'da yağ gibi akar. Low'da GTA 5'te açar. Ama sisteminin pek bir uzun ömürlülüğü yok hayırlı olsun. Eline para geçince elden çıkarıp en azından bir GTX 1050'li sistem dizersin ikinci elden. Kafan rahatlar.

Driver yükle hocam kasma ondan kaynaklı aynısını laptoptayken Windows 10 da yaşamıştım. Windows'ta scroll atarken bile kasıyordu. Başka bir şey yapmana gerek yok. Windows 11 için sistemin çok yetersiz. Windows 10'da yağ gibi akar. Low'da GTA 5'te açar. Ama sisteminin pek bir uzun ömürlülüğü yok hayırlı olsun. Eline para geçince elden çıkarıp en azından bir GTX 1050'li sistem dizersin ikinci elden. Kafan rahatlar.
Yüklendikten sonra bişi yapmicam mi direk indirildikten sonra bitiyor mu yoksa kurma aşamasi var mı

GeForce 500 serisi tıkladım indiriyorum şimdi başka ne yapmalıyım.

Kankam sana tavsiye o PC daha fazla gitmez 3 4 ay en fazla 1 sene daha sonra biter işi en az 1050 Ti 1060 1080 Ti falan al eline para geçerse.

Yüklendikten sonra bir şey yapmayacağım mi direk indirildikten sonra bitiyor mu yoksa kurma aşamasi var mı?

Açıçaksın oto kuracak.

Yeni konular

Geri
Yukarı